Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Maden Ruhsatları İhaleyle Verilecek

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kayseri ve Balıkesir'de bulunan 3 adet maden sahasının ruhsat haklarını 3'üncü şahıs veya şirketlere devredecek. İhale, 24 Nisan 2008 tarihinde saat 14.00'te Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde yapılacak.

Cumhuriyet Gazetesiti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kayseri ve Balıkesir'de bulunan 3 adet maden sahasının ruhsat haklarını 3'üncü şahıs veya şirketlere devredecek. İhale, 24 Nisan 2008 tarihinde saat 14.00'te Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde yapılacak.

Kayseri'de bulunan 4. grup (Diatomit) ile Balıkesir'de bulunan 2. ve 3. grup (mermer) işletme ruhsatı kapalı zarfla teklif alındıktan sonra şartnameye uygun teklif verenler arasında gerekli görülmesi halinde açık arttırma yapılarak devredilecek.

3 adet saha için art arda 3 ayrı ihale yapılacağından her bir ihale için ayrı ihale dosyası satın alınması ve her ihale için ayrı teklif dokümanı/zarfı hazırlanması şartı aranacak.

Aynı istekli, yapılacak ihalelerden birisine, birkaçına veya hepsine katılabilecek.

Katılımcı firmalar ihale dokümanını, Ankara'da Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Maden Arama ve Maden Hakları Dairesi Başkanlığı, İstanbul'da Alım Satım Müdürlüğü, İzmir'de ise İzmir İhracat Müdürlüğü'nden görebilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/maden-ruhsatlari-ihaleyle-verilecek_60529.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!