Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Makro Express Irak’ta Al Naseem ile İşbirliği Yapıyor

Makro Teknik Express sistemine yurtdışında yeni bir halka eklendi. 2010 yılında hayata geçirilen sistem, yurt içindeki yapılanmasının ardından 2011 yılında hedeflediği gibi yurtdışına açılmaya devam ediyor.

yapi.com.tr
Makro Express Irak’ta Al Naseem ile İşbirliği Yapıyor

Makro Teknik Express sistemine yurtdışında yeni bir halka eklendi. Irak’ın Bağdat şehrinde 1980 yılında Salah Hammood Hadi tarafından kurulan Al Naseem firması, havalandırma - iklimlendirme sektöründe proje-taahhüt-ithalat faaliyetlerini sürdürüyor. Uzun yıllar devlet hastanelerinin, sarayların ve lokal projelerin havalandırma-soğutma sistem montajlarını gerçekleştiren Al Naseem, 2005 yılından sonra büyüme hedefiyle ithalat faaliyetlerine başlamıştı. Son iki yıldır yoğun olarak Türkiye’den ithalat yapan Al Naseem, Bağdat Havaalanı, El Mansur Oteli, Basra’da Güney Petrol Rafineri gibi önemli projeleri gerçekleştirdi.

Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir, “Makro Express sistemini kurgularken yurtdışına açılacağımız tarihi planlamıştık; 2011 yılı bu anlamda Makro Express’in yurtdışında faaliyetine başlayacağı yıl olarak belliydi. Planlarımız doğrultusunda, Gürcistan’dan sonra Irak devreye girdi. Komşu coğrafyaları, inşaat ve havalandırma sektörü açısından gelişen ekonomileri izliyoruz. Al Naseem, Irak’taki potansiyeli iyi değerlendiriyor” dedi.

Al Naseem sahibi Salah Hammood Hadi de, “Türkiye ile coğrafi yakınlığımızın avantajı çok büyük. Ticaretimizi geliştirirken, Türkiye’nin önemli markalarından Makro Teknik ile tanıştık. Makro Teknik Express sistemini bize anlattılar ve gelecek için iyi bir yatırım olduğunu gördük. Sisteme katıldık ve artık geniş ürün gamıyla havalandırma sektörü ile ilgili istediğimiz her ürünü temin edebiliyoruz. Türkiye’de üretilen kaliteli ürünlerin avantajını rekabette yaşıyoruz” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/makro-express-irakta-al-naseem-ile-isbirligi-yapiyor_88631.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!