Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Makro Teknik Eğitim Günleri Adana’da

Makro Eğitim Günleri’nin ikincisi Adana’da gerçekleşti. 17-19 Şubat 2011 tarihlerinde IHS Adana 2011 fuarına Makro Express Adana olarak katılarak hem yurt içinden ve dışından ziyaretçilerini ağırladı hem de gelenekselleşen eğitim günleriyle bilgi platformu kurdu.

yapi.com.tr
Makro Teknik Eğitim Günleri Adana’da

Makro Eğitim Günleri’nin ikincisi Adana’da gerçekleşti. 17-19 Şubat 2011 tarihlerinde IHS Adana 2011 fuarına Makro Express Adana olarak katılarak hem yurt içinden ve dışından ziyaretçilerini ağırladı hem de gelenekselleşen eğitim günleriyle bilgi platformu kurdu.
Makro Teknik, 19 Şubat 2011, cumartesi günü Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi 1 no’lu Konferans salonunda 13.00-18.00 saatleri arasında sektörün önde gelen firmaları, meslek odalarını ve Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden öğrencileri ağırladı. Sektör ve ürünler hakkında önemli verilerin paylaşıldığı toplantıya katılanlar soru-cevap bölümlerinde detaylı bilgi aldılar.
Makro Teknik 2010 yılında,  “Size Daha Yakınız!” konsepti ile operasyonunu kurgulayarak Türkiye’nin en uzak noktası dahi olsa müşterilerinin havalandırma sektörü ile ilgili her türlü talebini karşılamaya yönelik olarak üretici kimliği üzerine ticaret kabiliyetini ekleyerek Makro Express adını verdiği satış networku oluşturdu. İş Ortaklığı prensibine dayanan bu sistem, ekonomik potansiyeli güçlü coğrafyalarda, bölgelerinde kuvvetli ve bilinen firmalarla iş ortaklıkları kurdu. Böylece, havalandırma sektörünün tüm ürün gamını hedef kitlesine ulaştırmayı sağladı.
Makro Teknik Genel Müdür’ü Nurettin Özdemir “Makro Teknik olarak 1998 yılından itibaren üretici kimliğimiz ile havalandırma sektörü içindeyiz. Son yıllarda ise Makro Teknik Express sistemini hayata geçirerek satış ağı kurduk. 2010 yılında %70 cirosal büyüme kaydettiğimiz bu sistemin Adana temsilcisi Dinç Makine’dir. Periyodik olarak özellikle Makro Express’lerimizin olduğu bölgelerde bu eğitimleri yaparak sektörde bir bilgi platformu oluşturmaya çalışıyoruz. Makro Eğitim Günleri adı altında yaptığımız bu etkinlikler bizim çok önem verdiğimiz bir sosyal sorumluluk projemizdir.” dedi.


Adana’da gerçekleştirilen Makro Eğitim Günleri’nde sektörün önde gelen firmalarından AFS, NORM FIXING, MGT, ISOPIPE, POUJOULAT markaları ürün eğitimleri verdi.
Makro Eğitim Günleri, 19 Şubat 2011 akşamı Adana’nın özel mekanlarından Hasan Kolcuoğlu Restaurant’ta organize edilen akşam yemeği ile başarılı bir geleceğe hep birlikte diyerek sona erdi.
Link adresi: www.makroteknik.com.tr

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/makro-teknik-egitim-gunleri-adanada_85940.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!