Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Makro Teknik Havalandırma Sektörünü Buluşturdu

Havalandırma sektörü, Makro Teknik tarafından her yıl Mayıs ayının ilk Cuma gecesinde düzenlenen 'Bahara Merhaba' yemeğinde buluştu. Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmaya 250’nin üzerinde davetli katıldı.

yapi.com.tr
Makro Teknik Havalandırma Sektörünü Buluşturdu

Havalandırma sektörü, Makro Teknik tarafından her yıl Mayıs ayının ilk Cuma gecesinde düzenlenen 'Bahara Merhaba' yemeğinde buluştu. Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmaya 250’nin üzerinde davetli katıldı. Makro Teknik'in öncelikli sosyal projelerinden biri haline dönüşen söz konusu etkinliğin bundan sonra daha başka projelerle zenginleştireceklerini bildiren Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir, "Kurumların omurgasını ve kimliğini, kendisini var eden topluma karşı geliştirdiği sorumlu davranışı belirler. Biz, hem bireysel, hem de kurumsal olarak sorumluluklarımızın farkındayız" dedi.

Makro Teknik’in Türkiye distribütörü olduğu ISOPIPE'nin Genel Müdür Yardımcısı Socrates Tsikoudis da "Makro Teknik kelimelerinin Yunanca’daki anlamı ile sözlerime başlamak istiyorum. Teknik, her iki dilde de aynıdır. 'Makro'nun ise bizim dilimizde iki anlamı vardır. Birincisi 'uzun', ikincisi ise 'uzak' anlamlarını taşır. Yani, biz ISOPIPE olarak Makro Teknik ile uzun soluklu işler yapacağız mesajını alıyoruz. Isopipe, yalıtım malzemeleri olarak dünyanın önemli markalarından biridir. İnanıyorum ki, ürünlerimizin kalitesi, doğru fiyat ve Türkiye pazarında Makro Teknik ile işbirliğimiz sonucu çok başarılı bir gelecek bizleri bekliyor" şeklinde konuştu.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/makro-teknik-havalandirma-sektorunu-bulusturdu_87588.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!