Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MAN 32. Yetkili Servisi Eskişehir'de

Satış ve satış sonrası hizmetler alanında yatırımlarını devam ettiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., Türkiye’nin her yerine akılcı, hızlı ve kaliteli hizmetlerini ulaştırmak için servis ağını genişletmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda MAN Eskişehir yetkili servisi hizmete girdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret. A.Ş., yeni servisleriyle birlikte yetkili

yapi.com.tr
MAN 32. Yetkili Servisi Eskişehir'de

Satış ve satış sonrası hizmetler alanında yatırımlarını devam ettiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., Türkiye’nin her yerine akılcı, hızlı ve kaliteli hizmetlerini ulaştırmak için servis ağını genişletmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda MAN Eskişehir yetkili servisi hizmete girdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret. A.Ş., yeni servisleriyle birlikte yetkili servis sayısını 32’ye çıkardı.

Bursa Yolu 5. km üzerinde bulunan Seyyah Plaza, toplam 16 bin 500 m2 yerleşim alanına sahip. Plazanın 5 bin 200 m2’si kapalı, 14 bin 500 m2’si açık alan olarak kullanılacak. Ayrıca 2.000 m2 servis, 550 m2  showroom ve 2 bin 700 m2 idari bina olarak hizmet verecek Eskişehir servisi, müşterilerine daha konforlu ve hızlı bir servis anlayışı sunmayı hedefliyor. Tüm birimleriyle aynı anda 20 adet araca hizmet verebilme kapasitesine sahip servis, modern, ferah ve en son teknolojiye sahip yapısıyla müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü detayı barındırıyor.

Açılış töreninde Eskişehir’in zirvesi buluştu

MAN Eskişehir Servisi; TBMM İdari Amiri ve Konya Milletvekili Orhan Erdem, Eskişehir Milletvekili Beytullah Asil, Eskişehir Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Tepebaşı  Kaymakamı Necdet Türker, Man yetkilileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı törenle hizmete açıldı.

Gelişen ve genişleyen servis yapısı

Yurt geneline yayılmış 15 bayi ve 32 adet servisi ile müşterilerine satış sonrası en iyi hizmeti vermek için çalışan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., gelişen pazar payı, artan rekabet koşulları ve müşteri beklentilerine uygun olarak satış ve satış sonrası hizmet kalitesini her geçen gün artırıyor. Müşterilerine en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermek amacıyla yetkili servis ağını genişleterek sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en iyi servis ağına sahip olmayı hedefleyen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yeni servis yapılanmasıyla dağılım olarak da tüm Anadolu’yu etkin şekilde kapsıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/man-32-yetkili-servisi-eskisehirde_69761.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!