Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mar Yapı Bayramoğlu’nda Proje Devraldı

Güneşli’de G Plus projesini hayata geçiren Mar Yapı rotasını Darıca-Bayramoğlu’na çevirdi. Şirket, Bayramoğlu’nda yarım kalmış 350 daireden oluşan bir projeyi devraldı.

yapi.com.tr
Mar Yapı Bayramoğlu’nda Proje Devraldı

Güneşli’yi kendine yatırım üssü seçen Mar Yapı, Bayramoğlu’nda yarım kalan bir projeyi devralma kararı aldı. Yatırım için öncelikli bölge olarak belirledikleri Bayramoğlu için yaklaşık 2 yıldır araştırma yaptıklarını, uluslararası akreditasyonu olan gayrimenkul değerleme firmalarından raporlar aldıklarını belirten Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Bayramoğlu’nda yatırım çalışmalarına başladıklarını açıkladı. Bakış açılarının sadece müteahhitlik olmadığını aynı zamanda girdiği bölgeye değer katmak istediklerini belirten Özkök, buna bağlı olarak Bayramoğlu’nda örnek bir projeye imza attıklarını açıkladı.

Münir Özkök, “Projeyi her anlamıyla inceledik, fizibilitesini yaptık, yatırım yapılabilir bir alan olduğunu gördük. 350 dairelik projede 57 tane kat irtifakı tapulu kat maliki ve 39 tane de parasını ödemiş fakat tapusunu almamış kişi olduğunu gördük. 4 yılı aşkın süredir mağdur olan toplam 96 aile ile tek tek görüşerek projeyi sahiplendiğimizi belirttik. Geliştirdiğimiz modelle ailelerin mağduriyetlerini gidererek evlerine kavuşmasını sağladığımız gibi Bayramoğlu’na yakışır, mimarisi ve sosyal donatılarıyla özel ve nitelikli bir proje kazandırmış olacağız” diye konuştu.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/mar-yapi-bayramoglunda-proje-devraldi-_110132.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!