Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mardav 2012 Bayi Toplantısı Kuzey Kıbrıs’da Gerçekleşti

Yalıtım sektörünün lider firmalarından Mardav, 10-12 Şubat 2012 tarihinde Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de bayileri ile buluştu. Yaptığı seyahat ve bayi toplantılarının farklılığı ve kalitesi ile sektörde adını sıkça duyıran Mardav, bu yıl da Kuzay Kıbrıs’ın en iyi oteli seçilen Kıbrıs Cratos Premium’da gerçekleştirdiği bayi toplantısında gelecek

yapi.com.tr
Mardav 2012 Bayi Toplantısı Kuzey Kıbrıs’da Gerçekleşti

Yalıtım sektörünün lider firmalarından Mardav, 10-12 Şubat 2012 tarihinde Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de bayileri ile buluştu. Yaptığı seyahat ve bayi toplantılarının farklılığı ve kalitesi ile sektörde adını sıkça duyıran Mardav, bu yıl da Kuzay Kıbrıs’ın en iyi oteli seçilen Kıbrıs Cratos Premium’da gerçekleştirdiği bayi toplantısında gelecek planlarını ve 2012 hedeflerini paylaştı. Toplantı, her sene olduğu gibi bu yıl da bayilerin yoğun katılımıyla gercekleşti.

İlk gün gerçekleştirilen oturumda,  Mardav Genel Müdürü Levent Pelesen, Satış ve Pazarlama Direktörü Alper Doğruer ve Mali İşler ve Lojistik Direktörü Erkan Eldemir 2011 yılı değerlendirmesini ve firmanın 2012 yılı beklentilerini ve 2012 yılı için satış pazarlama hedef ve stratejilerini paylaştılar. Toplantının sonunda bayilere ve personele yıl plaketleri takdim edildi.

Toplantının ardından gerçekleşen Gala gecesinde Mardav bayileri yine Çiğdem Tunç sunumu ile bölge ciro ve ürün ödüllerini aldılar.

Toplantının ikinci gününde, 2012’deki Mardav ürün gamında yer alan yeni ürünlerin eğitimleri gerçekleştirildi. Daha sonra, hedef koymanın, planlamanın, takım çalışmasının, karar almanın, kaynak ve bilgi kullanımının, verimliliğin ve strateji geliştirmenin tüm boyutlarını yaşatan ve gerçek hayatla örtüşen bir senaryo çerçevesinde rekabetçi bir deneyim ortamı sunan ‘Define Adası’ ekip oyunu başarılı ve tecrübeli eğitimci Ateş Akansel’in öncülüğünde gerçekleşti. Katılımcılar sertifika ve kazanan ekip Spa paketi ile ödüllendirildi.

Gecenin devamında, başarılı besteci ve sanatçı Fatih Erkoç Mardav ekibine bir konser sundu.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/mardav-2012-bayi-toplantisi-kuzey-kibrisda-gerceklesti_90977.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!