Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Marmaray'da Naklen Yayın

Asya'yla Avrupa'yı deniz altından birbirine bağlayacak olan Marmaray Projesi, 'naklen' izlenecek. Demiryollar, Limanlar ve Havameydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü (DLH) Marmaray Bölge Müdürü Haluk Özmen, 'Marmaray Projesi' hakkında halkı bilgilendirmek amacıyla Yenikapı ve Üsküdar'da iki büyük dijital ekran kurulacağını açıkladı.

Radikal Gazetesi
1 Marmaray'da Naklen Yayın

sya'yla Avrupa'yı deniz altından birbirine bağlayacak olan Marmaray Projesi, 'naklen' izlenecek. Demiryollar, Limanlar ve Havameydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü (DLH) Marmaray Bölge Müdürü Haluk Özmen, 'Marmaray Projesi' hakkında halkı bilgilendirmek amacıyla Yenikapı ve Üsküdar'da iki büyük dijital ekran kurulacağını açıkladı. Özmen, "Dijital ekranda 24 saat halkımıza projenin ilerleyişi hakkında bilgi vereceğiz. Bunlarla daha geniş kitleye ulaşmamız mümkün olacak" dedi. Marmaray Projesi' çalışmaları hakkında da bilgiler veren Özmen, Boğaz Demiryolu Tüp Geçiş inşaatında 11 tüpün tamamının denize batırılması işleminin yıl sonuna kadar tamamlanacağını, ardından üstünün örtülmesi aşamasına geçileceğini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marmarayda-naklen-yayin_61156.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Marmaray Bölge müdürümüz sayın özmen'in, marmaray ile ilgili tanıtım ve teknik bilgilerinden haberdar olamak bizim de dileğimizdir. İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılarımızla. Ali Pancarcı YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!