Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Marshall, Türkiye’nin En Beğenilen Boya Markası Seçildi

'Bir dokunuşla bambaşka' sloganıyla dekorasyon ve renklere yön veren Marshall, Capital dergisinin artık gelenekselleşen ve bu yıl sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda En İyi Boya Markası Ödülü’ne layık görüldü.

yapi.com.tr
1 Marshall, Türkiye’nin En Beğenilen Boya Markası Seçildi

'Bir dokunuşla bambaşka' sloganıyla dekorasyon ve renklere yön veren Marshall, Capital dergisinin artık gelenekselleşen ve bu yıl sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda En İyi Boya Markası Ödülü’ne layık görüldü. Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi ve 26 sektörün şampiyonları, Capital Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda bin 351 orta ve üst düzey yöneticinin oylarıyla belirlendi ve kaliteli ürün sunan, tasarım ve yenilikleriyle ön plana çıkan firmalar itibar liginde üst sıralarda yer aldı.

Capital Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması ödül töreninde Marshall adına En İyi Boya Markası Ödülü’nü alan Marshall Boya Pazarlama Müdürü Murat Güney, ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Yenilikçi ürün ve hizmetleri pazara sunmanın yanı sıra Kurumsal Sosyal Sorumluluk, çalışan memnuniyeti, çevre duyarlılığı gibi konularda yaptığımız çalışmaların, Türkiye’nin üst düzey yöneticileri tarafından algılanıp takdir edilmesi markamız ve bizim adımıza gurur verici. Marshall olarak, başarılarımızı gelecekte de devam ettirecek ve bu çalışmalarımızı müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacağız.”

Capital dergisi araştırması

İlki 1999 yılında düzenlenen Capital Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması, sadece Türkiye iş dünyasının önde gelen şirketlerine ışık tutmakla kalmıyor, aynı zamanda konumlarını belirlemelerini sağlayan bir çalışma olmanın da ötesine geçiyor. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen araştırma, uluslararası düzeyde en beğenilen firmaların seçildiği Fortune dergisinin “The Most Admired Companies” ve Financial Times gazetesinin “The Most Respected Companies” çalışmaları ile bir tutuluyor ve iş dünyası tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Türkiye’de önemli bir boşluğu dolduran araştırma, şirketleri sadece finansal göstergeleri ile değil, aynı zamanda “Yönetim ve şirket şeffaflığı”, “Yeni ürün geliştirme yeteneği”, “Müşteri ve çalışan memnuniyeti” gibi unsurlarla da değerlendiriyor. Capital’in araştırması, “Kurumsal itibar” ve “İtibar yönetimi” kavramlarının firmaların başarısında ne kadar önemli olduğunu da kanıtlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marshall-turkiyenin-en-begenilen-boya-markasi-secildi_67861.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • türkiyenin en iyi boya markasını neden üst düzey yöneticiler seçiyor.. hiç boya yapmışlar mı acaba :) .. bırakın buna ustalar karar versin bence.. sonuçlar farklı çıkacaktır eminim.. filli boya aldı başını gidiyor.. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!