Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Marshall Boya, Sektörünün...

Marshall, Türkiye’nin En Beğenilen Boya Markası

Marshall, Capital dergisinin artık gelenekselleşen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda En İyi Boya Markası Ödülü’ne layık görüldü. Marshall Boya Genel Müdürü Feridun Uzunyol, “Yenilikçi ürün ve hizmetleri pazara sunmanın yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk, çalışan memnuniyeti, çevre duyarlılığı

yapi.com.tr
Marshall, Türkiye’nin En Beğenilen Boya Markası

STRONG>Marshall, Capital dergisinin artık gelenekselleşen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda En İyi Boya Markası Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü değerlendiren Marshall Boya Genel Müdürü Feridun Uzunyol, “Yenilikçi ürün ve hizmetleri pazara sunmanın yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk, çalışan memnuniyeti, çevre duyarlılığı gibi konularda yaptığımız çalışmaların, Türkiye’nin üst düzey yöneticileri tarafından algılanıp takdir edilmesi markamız ve bizim adımıza gurur verici. Marshall olarak, başarılarımızı gelecekte de devam ettirecek ve bu çalışmalarımızı müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacağız” dedi.

Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi ve 26 sektörün şampiyonları, Capital Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda 618 şirketten 1.347 orta ve üst düzey yöneticinin oylarıyla belirlendi. Kaliteli ürün sunan, tasarım ve yenilikleriyle ön plana çıkan firmalar itibar liginde üst sıralarda yer aldı.

Capital dergisi araştırması

İlki 1999 yılında düzenlenen Capital Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması, şirketleri sadece finansal göstergeleriyle değil, aynı zamanda 'Yönetim ve şirket şeffaflığı', 'Yeni ürün geliştirme yeteneği', 'Müşteri ve çalışan memnuniyeti' gibi unsurlarla da değerlendiriyor. Capital’in araştırması, 'Kurumsal itibar' ve 'İtibar yönetimi' kavramlarının firmaların başarısında ne kadar önemli olduğunu da kanıtlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marshall-turkiyenin-en-begenilen-boya-markasi_75041.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!