Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Marshall ve Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliği

Marshall ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol uyarınca ,Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 100 Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin boya ihtiyacı Marshall tarafından karşılanıyor.

yapi.com.tr
Marshall ve Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliği

Marshall, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma kapsamında 100 Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin boya ihtiyacını karşılayacak. Marshall’ın Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, öğrencilerin bir süre sonra başlayacak yüz yüze eğitim ile birlikte okula uyum sürecine katkı sağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokolle ilgili kısa bir açıklama yaptı. Adabağ, “Türkiye’nin lider boya markalarından biri olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığıyla güzel bir çalışmaya imza attık. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın pandemi sürecinden en az hasarla atlatması, okullarına hızla adapte olmaları için Marshall olarak 100 farklı lisemizin boyanmasına destek olmaya karar verdik. Marshall olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz için projeler üretmeye devam edeceğiz. Adana’dan Erzurum’a geniş bir coğrafyayı kapsayan bu protokollün gelecek yıllarda genişleyerek devam etmesini ümit ediyoruz” dedi. 

Boya sağlıklı bir eğitim ortamının en temel şartıdır
Okulların boyanarak yenilenmenin yanı sıra temizlendiğine de vurgu yapan Adabağ, “Çocuklarımızı, ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz okullarımızın temizliğini ve hijyenini çok önemsiyoruz. Okulları boyayarak bu konuda sorumlu bir vatandaş olmanın gereğini yerine getiriyoruz. Bunun yanı sıra seçtiğimiz renklerle de çocuklarımızın ilham alabilmesini, yaratıcı yönlerinin güçlenmesini amaçladık. Onları uzun bir aradan sonra tekrar koridorlarda görürken yüzlerindeki gülümsemeyi artırmak bir başka hedefimizdi” diyerek sözlerini tamamladı. 

İçinden geçtiğimiz hassas dönemin dayanışmayla aşılabileceğini sözlerine ekleyen Adabağ, Marshall olarak yaptıkları yardım faaliyetlerinin aksamadan devam edeceğini vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marshall-ve-milli-egitim-bakanligi-isbirligi_184206.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!