Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Martı Grubu, Marin İnşaat’ı Aldı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren Martı Grubu sektörde yerini güçlendirmek adına Marmaris’tew birçok araziye sahip Marin İnşaat ile birleşti.

NTV-MSNBCb>Turizm sektöründe faaliyet gösteren Martı Grubu sektörde yerini güçlendirmek adına Marmaris’tew birçok araziye sahip Marin İnşaat ile birleşti. Devir alınan şirketin arsaları üzerindeki yatırım ve işletme kontrölü de Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’ne geçmiş oldu.

Martı Marina ve Yat İşletmeciliği A.Ş. Yönetim Kurulu, Marin İnşaat ile birleşme kararı aldı. Şirketten yapılan açıklamada şöyle denildi:
Turizmdeki faaliyetlerini geliştirmek ve genişletmek hedefi çerçevesinde, Marmaris İlçesi hudutları içinde üzerlerinde hiçbir sınırlama olmayan Otel ve diğer turizm tesisleri yapımına uygun, Gökova körfezinde, yatçılık güzergahının en güzel sahillerinden birinde toplam 131.438 m2 arazinin sahibi Marin İnşaat A.Ş. ile Martı Marina ve Yat İşletmeciliği A.Ş. bünyesinde birleşmeye karar vermiştir.
Bu sayede devir alınan Şirketin arsaları üzerindeki yatırım ve işletme kontrolü, bağımlı ortağı Martı Marina ve Yat İşletmeciliği A.Ş. kanalıyla Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’ne geçti.
Martı Grubu, Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’nin doğrudan yüzde 50 bağımlı ortağı Akdeniz Martı Turizm ve Yatırım A.Ş.’nin ortaklığı nedeniyle dolaylı olarak yüzde 34 hissesine sahip bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marti-grubu-marin-insaati-aldi_6623.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!