Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Masdaf, TÜYAK 2022’de Yangın Pompası Çözümlerini Tanıttı

Masdaf, yangın ve güvenlik sektörü paydaşlarını buluşturan TÜYAK 2022’de UL listeli ve FM onaylı yangın pompası ürün grubunu tanıttı.

yapi.com.tr
Masdaf, TÜYAK 2022’de Yangın Pompası Çözümlerini Tanıttı

Bu yıl yedincisi düzenlenen TÜYAK 2022 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği (TÜYAK) ev sahipliğinde, 31 Mart - 2 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Masdaf, "Yangın Mühendisliğinde Tasarım, Uygulama ve İşletme" teması ile düzenlenen sergide, yangınla mücadelede etkili çözümler sunan; UL listeli ve FM onaylı yangın pompası ürün grubunu tanıttı.

Binalarda ve endüstriyel tesislerde ki yangın söndürme sistemleri için su kaynağının basınçlandırılmasında kullanılan ve yangınla mücadelede etkili çözümler sunan Masdaf yangın pompaları ile binalarda ve endüstriyel tesislerde oluşabilecek yangınlara henüz itfaiye ekibi olay yerine ulaşmadan önce müdahale etmek mümkün. Böylece yangın pompaları ile hem binaların güvenliği hem de binada yaşayan insanların can güvenliği sağlanabiliyor.

Masdaf, ileri teknoloji yangın pompaları ile dünyada yangınla ilgili kabul gören uluslararası standartları da karşılıyor. Masdaf; ürünlerin güvenlik ve emniyeti ile ilgili konularda tüketicilere; test, belgelendirme ve takip denetimleri hizmeti sunan UL (Underwriters Laboratories) ve doğal afet ve benzeri risklere karşı korunmak üzere mühendislik çözümleri sunan ve dünyanın en büyük sigorta şirketi olan FM (Factory Mutual) tarafından sertifikalandırılan “Yangın Pompaları” ile Türkiye’de ilk kez, dünya sıralamasında ise 8. olarak UL ve FM sertifikasını alan firma unvanına da sahip bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/masdaf-tuyak-2022de-yangin-pompasi-cozumlerini-tanitti_190083.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!