Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Master Tezlerine Eczacıbaşı Desteği

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile Eczacıbaşı Topluluğu, üniversite-endüstri işbirliğini kuvvetlendirmeye ve geliştirmeye yönelik işbirliği protokolüne imza attı.

Milliyet Gazetesib>Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile Eczacıbaşı Topluluğu, üniversite-endüstri işbirliğini kuvvetlendirmeye ve geliştirmeye yönelik işbirliği protokolüne imza attı.

Anlaşmaya göre, işbirliği kapsamındaki öğrencilerin master ve/veya doktora tez konuları, iki kurum tarafından ortaklaşa belirlenecek. Böylelikle Eczacıbaşı Topluluğu'nun çeşitli konulardaki araştırma çalışmaları akademik ortamda desteklenirken, tez çalışmasını yapacak öğrencilere de maddi destek sağlanacak. Öğrenciler, tez çalışmaları boyunca Eczacıbaşı Topluluğu'nun kaynaklarını da kullanabilecekler.

Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Dr. Erdal Karamercan, "Üniversite-sanayi işbirliğinin, öğrencileri de kapsayan bir şekilde geliştirilmesine ve kurumsallaştırılmasına yönelik bu protokolün, tüm taraflar için verimli sonuçlar üreten, değer yaratan bir uygulama olacağına inanıyorum" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/master-tezlerine-eczacibasi-destegi_52086.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!