Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Medyasoft’tan Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesing CS4’ü öğrenmek ve InDesign CS4’ün yeni yeteneklerini keşfetmek isteyenlere kapsamlı bir içerik sunuyor. Kılavuz aynı zamanda InDesign CS4 ile mizanpaj hazırlamak için gereken temel konuların yanısıra programın daha üretken bir şekilde kullanılmasını sağlayacak sayısız ipucu ve teknik de

yapi.com.tr
Medyasoft’tan Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft’un yayınladığı Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu'yla dergiler, haber bültenleri ve broşürler için mizanpajlar oluşturmak artık çok kolay!

Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesing CS4’ü öğrenmek ve InDesign CS4’ün yeni yeteneklerini keşfetmek isteyenlere kapsamlı bir içerik sunuyor. Kılavuz aynı zamanda InDesign CS4 ile mizanpaj hazırlamak için gereken temel konuların yanısıra programın daha üretken bir şekilde kullanılmasını sağlayacak sayısız ipucu ve teknik de içeriyor.

Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu sayesinde tipografi ve renk özellikleri keşfedilebilir, tablo oluşturma ve sitilleri kullanma konuları ayrıntılı olarak öğrenilebilir, yüksek çözünürlükle basılacak ve internet ortamında yayınlanacak dosyalar hazırlanabilir.

Adobe Türkiye Distribütörü Medyasoft’un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated’ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahip. 14 dersten oluşan Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesign CS4’ü öğrenmek için ihtiyaç duyulan temel konuları kapsıyor ve programı daha verimli bir şekilde kullanmada yardımcı olacak sayısız ipucu ve teknik içeriyor.

Medyasoft Adobe Kitaplığı’nda toplam 7 kitap var

Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu’na ek olarak, Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzları kitaplığında, Adobe Acrobat 9 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Photoshop CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS4 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Illustrator CS4, Adobe After Effects CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ve Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu olmak üzere toplam 7 kitap bulunuyor.

Türkçeye Medyasoft tarafından çevrilen kılavuzlar, D&R, Alkım, Kabalcı, BeyazAdam ve Megavizyon’dan edinilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/medyasofttan-adobe-indesign-cs4-yetkili-egitim-kilavuzu_73492.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!