Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mekanlara Metamorfoz Etkisi

Birbirini bütünleyen ‘asma tavan’, ‘bölme duvar’ ve ‘zemin’ sistemleriyle mekanların sihirli değneği olmaya devam eden Aspen, mekanlara son teknoloji ürünleriyle pratiklik katan çözümler sunmaya devam ediyor.

yapi.com.tr
Mekanlara Metamorfoz Etkisi

STRONG>Aspen, Türkiye genelinde imzasını attığı yüzlerce projeyle birlikte, yapı sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle yurtdışında da Türkiye'yi başarıyla temsil ediyor. Microsoft’un Hollanda binasından Kanarya Adaları’nda Tenerife Havaalanı’na kadar birçok üst düzey projeye ismini yazdıran Aspen, son dönemde Hollanda’da Abn Amro Bank Genel Müdürlük binası projesiyle de dikkatleri üzerinde topladı. Sahip olduğu sektörel deneyimiyle başarılarına gün geçtikçe yenilerini ekleyen Aspen'in referansları arasında birçok devlet hastanesi ve üniversite binası da yer alıyor.

Gerçekleştirdiği her projede iç mimarideki tecrübesini yansıtan Aspen, mekanı oluşturan tüm boyutlara yaratıcı çözümler getiriyor. Yurtdışında birçok projeye başarıyla imza atan Aspen, üretim kapasitesi ve marka konumunun yanı sıra kesintisiz hizmet felsefesi sayesinde Avrupa’daki dünya ekonomisine yön veren şirketlerin ilk tercihlerinden biri olarak göze çarpıyor.Dünyanın önde gelen havaalanlarına Türk imzası

Aspen, dünya devi olan uluslararası birçok firmanın özellikle iç tasarım konusunda yurtiçinde ve yurtdışında ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yurtiçinde gerçekleştirdiği Atatürk Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Esenboğa Havaalanı projelerinin yanı sıra Irak’ta Erbil, Hollanda’da Schiphol ve Kanarya Adaları’nda Tenerife Havaalanı gibi önemli projelere ‘Türk Yapımı’ imzasını başarıyla attı. AB standartlarındaki tasarımlarıyla ön plana çıkan ve referanslarına yakın zamanda Pfizer gibi önemli bir ilaç firmasını da ekleyen ve görkemli mimariler için tercih edilen Apsen, Ar-Ge çalışmalarını köklü geçmişlerinden gelen deneyimleriyle destekliyor.

Apsen, üç farklı entegre üretim tesisinde yürüttüğü çalışmalarla, yaşam ve çalışma ortamlarına keyif katan çözümleri sunma faaliyetini daha etkin olarak gerçekleştirmeyi ve sahip olduğu dinamizmi her geçen gün arttırmayı hedefliyor. 

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/mekanlara-metamorfoz-etkisi_83659.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!