Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MHP'den Gökçek'e Sert Karşılık

Gökçek, MHP’li Vural ve Bölükbaşı için, "Onların da Karayalçın gibi baronlarla ilişkileri var" dedi, kıyamet koptu. Vural ve Bölükbaşı, Gökçek’e günlerce konuşulacak yanıtlar verdi.

Hürriyet Gazetesi
1 MHP'den Gökçek'e Sert Karşılık

Yerel seçimlere 25 gün kala tansiyon iyice yükseldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı için söylediği, "Onların da Karayalçın gibi baronlarla ilişkileri var" sözlerine çok sert yanıt geldi. Bölükbaşı, "Barondan kimi kastettiğini bilmiyorum, bildiğimiz bir şey varsa o da baronlarının alasının belediyede olduğudur" derken, Vural, "Baron maron takmayız biz. Kurtlar Vadisi dizisini fazla izliyor herhalde ama artık kurtlarla dans edemeyeceğini anlasın" dedi.

Bölükbaşı şunları söyledi: "MHP ile ilgili Gökçek’in söyledikleri siyasi sonu gelen şaibeli bir belediye başkanının patolojik ruh halini yansıtan bir tablodur. Ankara’ya musallat olmuş icraat özürlüsü, lekeli ve yüzsüz bir belediye başkanının ibret verici siyasi tükenişine şahit oluyoruz. Ben Ankara milletvekiliyim, Ankara belediye seçimiyle doğrudan ilişkiliyim. Böyle bir belediye seçimi olmasa ve bu çirkinlikleri sergilemese kendisi benim muhatap alacağım bir kişilik değildir. Burada Gökçek’in ekran ekran dolaşıp 'MHP’li yöneticilere bakmayın MHP tabanı beni sever' diyerek siyasi maskaralık yapması, içinde bulunduğu panik psikolojisini göstermektedir.

Gökçek için oyun bitti

Büyükşehir Belediye Başkan adayımız 2 Mart itibariyle tüm adayları geçmiştir. Melih Gökçek için oyun bitmiştir. Ankara MHP ile ayağa kalkacak. Mansur Bey şu an için öndedir ve Ankara’nın Gökçek’ten kurtulmasına ramak kalmıştır. Siyasi ömrünün sonuna geldiğini bilen Melih Gökçek hezeyandan hezeyana koşmaktadır. Bir hezeyan çamurunda debelenmektedir.

Karşımızda bir zavallı var

Çok acıklı bir durumdur. Bir insan düşünün ki o partinin tabanına yalvar yakar 'Ne olur bana oy verin, sizin milletvekilleriniz sizi temsil etmiyor' diye ağlayarak oy istiyor. Salya sümük etrafta gezerek 'milliyetçi taban acaba aldatılabilir mi' arayışına giren bir zavallı vardır karşımızda. Kendisine bir tavsiyem olacak, haddini ve hududunu bilmek durumundadır. MHP ve bizler hakkında hezeyanda bulunurken çok dikkatli olsun ve iki kere düşünsün. Kendisine tavsiyem budur. Kendisi bu seçim kampanyasında sergilediği acıklı durum ve çirkinliklerle siyasi garabetler tarihine geçmiştir.

Büyükşehir baronları iddiası

Şaşkına bir şey hatırlatmak isterim; Osman Bölükbaşı, Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin kurucu Genel Başkanı’dır. O parti ondan sonra MHP adını almıştır. 35 yıllık Dışişleri görevimi bıraktıktan sonra siyasete girdim. Bundan önceki seçimlerde de adaydım. Devlet Bahçeli’nin baş danışmanıydım. Barondan kim kastediliyor bilmiyorum ama 'Baronların adamı' demiş. Biz ideallerimizin, inançlarımızın dışında kimsenin adamı olmayız. Tabi bunu Melih Gökçek gibi siyasetin yanardöner fenerleri, siyasi omurga özürlüleri anlayamaz. Ben bunu anlayamamalarını anlayışla karşılarım. Barondan kimi kastettiğini bilmiyorum ama bildiğimiz bir şey varsa Ankara Büyükşehir Belediyesi baronları vardır. İhale mafyalarının, imar çetelerinin baronları vardır. Bunları kuran, yöneten ve belediye vurgun ve soygun hanedanlığı kuran baronlar vardır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mhpden-gokceke-sert-karsilik_67140.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • İ. Melih Gökçek utanmaz ki neden boşuna çenenizi yoruyorsunuz. Adam pişkin... Belediye gazetesinde diyor ki, Ankara Spor'a belediyeden bir kuruş aktarılmadı. Yasal olarak öyle olmalı. Fakat belediyeyle işi olanlara zorla bağış yaptırıyorlar. Niye makbuz kesilip de belediyenin kasasına girmiyor bu paralar? YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!