Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mimarlar Odası 2004 Yılı Bilirkişi Listelerinin Hazırlanması Çalışmalarını Başlattı

2942 Sayılı Kamulaştırma Yasası'nın 15. maddesi uyarınca her il için ayrı ayrı düzenlenecek 2004 yılı bilirkişi listelerinin hazırlanması çalışmala

TMMOB Mimarlar Odasıb>2942 Sayılı Kamulaştırma Yasası'nın 15. maddesi uyarınca her il için ayrı ayrı düzenlenecek 2004 yılı bilirkişi listelerinin hazırlanması çalışmalarına başlandı.

Her il için en az 15, en çok 25 mimardan oluşturulacak olan bilirkişi listeleri en geç 10 Aralık 2003 Çarşamba gününe kadar Mimarlar Odası Şubelerince Genel Merkeze iletilecek.

Bilirkişi olarak görev yapmak isteyen üyelerin en kısa sürede bağlı oldukları Şubelere ya da diğer Oda birimlerine başvurması gerekiyor.

TMMOB Mimarlar Odasınca belirlenecek listelerde yer alacak bilirkişilerin, yaptıkları bilirkişilik çalışmaları hakkında bağlı bulundukları Şubeye bilgi vermeleri, düzenleyecekleri raporların bir örneğini Odaya iletmeleri ve yaptıkları bilirkişilik hizmeti karşılığında alacakları ücretin % 5'ini Odaya ödemeleri gerekiyor. Daha önceki yıllarda bu yükümlülüklerini yerine getirmeyen üyeler ile Odaya aidat borcu bulunanlar bilirkişi listelerine alınmayacaklar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mimarlar-odasi-2004-yili-bilirkisi-listelerinin-hazirlanmasi-calismalarini-baslatti_6565.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!