Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mimarlar Odası ve Moğolistan Mimarlar Birliği, İşbirliği Olanaklarını Görüştüler

TMMOB Mimarlar Odası ve Moğolistan Mimarlar Birliği, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak ve işbirliği olanaklarını görüşmek üzere bir araya geldi.

yapi.com.tr
Mimarlar Odası ve Moğolistan Mimarlar Birliği, İşbirliği Olanaklarını Görüştüler

TMMOB Mimarlar Odası ve Moğolistan Mimarlar Birliği, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak ve işbirliği olanaklarını görüşmek üzere bir araya geldi. Mimarlar Odası Genel Merkezi’nde dün (21 Şubat Pazartesi) gerçekleşen buluşmaya, Moğolistan Mimarlar Birliği’ni temsilen Moğolistan Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Bölümü öğretim üyeleri Gonhigbat Ishjamts (Bölüm Başkanı) ve Enebish Ninjgarav (Bölüm Başkan Yardımcısı) ile Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhcu ve Mimarlar Odası Genel Sekreteri Necip Mutlu katıldılar. Görüşmede, iki ülke mimarlık örgütlerinin işleyişi, görev ve nitelikleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Moğolistan Mimarlar Birliği Başkanı tarafından TMMOB Mimarlar Odasına gönderilen bir davet mektubunun da iletildiği görüşmede, iki örgüt arasında kurulacak kültürel alışveriş ve işbirliğinden duyulan karşılıklı memnuniyet dile getirildi.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/mimarlar-odasi-ve-mogolistan-mimarlar-birligi-isbirligi-olanaklarini-gorustuler_85910.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!