Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mimarlık Mesleği Analiz Edildi

www.egitimatolyesi.net tarafından yürütülen "Meslek Analizi Projesi" kapsamında Mimarlık Mesleği, akademik düzeyde Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlgi Aşkun ve uygulayıcı bölümde de Mimar Emre Arolat ile analiz edildi.

yapi.com.tr
Mimarlık Mesleği Analiz Edildi

a href="http://www.egitimatolyesi.net" target="_parent" target="_blank"> www.egitimatolyesi.net tarafından yürütülen "Meslek Analizi Projesi" kapsamında Mimarlık Mesleği, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlgi Aşkun ve Mimar Emre Arolat ile analiz edildi.

Türkiye’nin en kapsamlı bilim, sanat ve eğitim portalılerinden biri olan www.egitimatolyesi.net’de, meslekler Türkiye’de ilk kez merak alanı, zeka boyutu ve karakter özeliklerine göre üniversitelerle birlikte analiz ediliyor. Çalışma pek çok uzamanın yanı sıra üniversitelerin dekanları ve bölüm başkanlarının da desteği ile gerçekleştirilmekte. “Meslek Analizi” açılımı konuyla ilgili Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilen en kapsamlı proje olma özelliğine sahip. Bu çalışma sayesinde anne ve babalar meslek seçimi konusunda çocuklarına daha bilinçli bir şekilde destek olabilecekler. Mesleğini icra etmekte olan kişilerde bu analiz sayesinde mesleği ile arasındaki düşünsel ve duygusal bağı daha iyi değerlendirebilme imkanına sahip olabilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mimarlik-meslegi-analiz-edildi_51870.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!