Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mimarlık Vakfı Kitabevi Açılıyor

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ve Mimarlık Vakfı, Mart 2010 itibariyle yeni bir kitabevine kavuşuyor. Oda'nın Karaköy'deki yeni binasında hizmete girecek olan kitabevi, meslek insanlarının yanı sıra mimarlık ve sanata ilgi duyan tüm okurları, aradıkları kitaplarla buluşturmayı hedefliyor.

yapi.com.tr
Mimarlık Vakfı Kitabevi Açılıyor

STRONG>Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ve Mimarlık Vakfı, Mart 2010 itibariyle yeni bir kitabevine kavuşuyor. Oda'nın Karaköy'deki yeni binasında hizmete girecek olan kitabevi, meslek insanlarının yanı sıra mimarlık ve sanata ilgi duyan tüm okurları, aradıkları kitaplarla buluşturmayı hedefliyor.

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin Karaköy’deki yeni binasının giriş katında hizmet verecek olan kitabevinde, Mimarlar Odası Merkez ve Şubelerinin yayımladığı kitapların yanında, 60’ı aşkın yayınevinin Mimarlık, Tasarım, Kuram, Kültür, Teknoloji, Mühendislik, Kentleşme, Gezi, Fotoğraf gibi konularda zengin bir kitap çeşitliliği yer alacak.

Kitabevinin, 6 Mart 2010 Cumartesi günü saat 14.00’de gerçekleşecek açılışında, Ali Artun, Aydın Boysan, Behiç Ak, Doğan Kuban, Doğan Tekeli, Doğan Hasol, Hande Suher ve Mehmet Konuralp kitaplarını imzalayacaklar.

İnternet üzerinden de kitap satışı yapacak olan kitabevi, www.mivkitabevi.com adresinden ziyaret edilerek, daha avantajlı koşullarda kitap temin edilebilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mimarlik-vakfi-kitabevi-aciliyor_77048.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!