Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mobilya Sanayicileri Kayseri'de Buluşuyor

Türkiye'de mobilya markalarının olgunlaşmasını ve dünyaya açılmasını sağlama vizyonuyla kurulan Mobilya Sanayicileri Derneği'nin (MOSDER) düzenlediği `Sektör Buluşmaları'nın ikincisi, Kayseri'de yapılacak.

Vatan Gazetesiürkiye'de mobilya markalarının olgunlaşmasını ve dünyaya açılmasını sağlama vizyonuyla kurulan Mobilya Sanayicileri Derneği'nin (MOSDER) düzenlediği `Sektör Buluşmaları'nın ikincisi, Kayseri'de yapılacak.

MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, mobilyada marka, aile şirketlerinde kurumsallaşma gibi konuların ele alınacağı toplantının mobilya sektöründe önemli bir yere sahip Kayseri'de ele alınacağını belirtti. Boydak "Sektöre ilişkin görüş alış verişinde bulunmak ve yaşamsal önemi bulunan markalaşma ve kurumsallaşma konularının uzmanlarıyla meslektaşlarımızı bir araya getirmek üzere bir zemin sunan toplantıda, Kayseri mobilya sanayisi mercek altına alınacak" dedi.

Kayseri Sanayi Odası'nda, 23 Aralık cumartesi günü, yapılacak toplantıya marka uzmanı Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan, Yönetim Danışmanı İlhan Gülertan ve Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Çilek de birer konuşma yapacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mobilya-sanayicileri-kayseride-bulusuyor_50368.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!