Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Monopoly, Gayrimenkul Sektörünü Değiştirecek

Gayrimenkul yönetimi alanında hizmet vermek üzere kurulan Monopoly, düzenlenen açılış kokteyli ile sektöre katıldı. Dokay Filo Kiralama Şirketi'nin sahibi olan Sirhan Özen ve Salih Özen kardeşler, açtıkları yeni firmalarıyla gayrimenkul müşterilerine alışılmışın dışında hizmet vereceklerini söyledi.

Yeni Asır Gazetesi
Monopoly, Gayrimenkul Sektörünü Değiştirecek

Gayrimenkul yönetimi alanında hizmet vermek üzere kurulan Monopoly, düzenlenen açılış kokteyli ile sektöre katıldı. Dokay Filo Kiralama Şirketi'nin sahibi olan Sirhan Özen ve Salih Özen kardeşler, açtıkları yeni firmalarıyla gayrimenkul müşterilerine alışılmışın dışında hizmet vereceklerini söyledi. İzmir'de ilk kez uygulanan gayrimenkul yönetimi sistemiyle, hem mülk sahiplerinin hem de kiracıların mağdur edilmediğini söyleyen Salih Özen, "Kaybetmek yok sloganıyla yola çıktık. Kiracıları çok iyi araştırıp seçiyoruz. Her türlü bilgiyi alıp o kişileri denetliyoruz ve mülk sahibine biz öneriyoruz. 'Kiramı alamadım' derdine son veriyoruz. Gerekirse kirayı biz ödüyoruz" dedi.

Şirketin adını dünyanın en çok oynanan emlak oyunu Monopoly'den esinlenerek bulduklarını dile getiren Salih Özen, pazar hariç her gün müşterilerin hizmetinde olacaklarını söyledi. Çalışanlarından 5 tanesinin Serbest Piyasa Kurulu lisanslı mimar olduğunun altını çizen Özen, bu sayede gayrimenkul değerleme hizmetini de sunabilme yetkisine sahip olduklarını vurguladı. Sorunsuz kiracı temini, genel hukuk kuralları çerçevesinde sözleşme analizi, kanunen zorunlu sigortaların takibi, emlak beyannamelerinin düzenlenmesi ve tahakkuku gibi hizmetlerin yer aldığı şirkette, sanal ofis sistemiyle başka şehirlerden ve ülkelerden ofis kiralayıp çalıştırabilme imkanı da sunuluyor. İzmir'de faaliyetini sürdürecek şirketin yetkilileri, İstanbul ve diğer illerde de şube açacak.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/monopoly-gayrimenkul-sektorunu-degistirecek_81042.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!