Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

MOSDER’in Yeni Başkanı Ramazan Davulcuoğlu

Markalı mobilya üreticilerinin üyesi olduğu MOSDER yönetiminde bayrak yarışını Alfemo Genel Müdürü de olan Ramazan Davulcuoğlu devraldı. Cirosal bazda Türkiye mobilya sektörünün yüzde 50’yi aşkın çoğunluğunun temsil edildiği derneğin altıncı dönem Yönetim Kurulu’nda, öncü markalarda yöneticilik yapan ve başarılarıyla öne çıkan beş genç sanayici

yapi.com.tr
MOSDER’in Yeni Başkanı Ramazan Davulcuoğlu

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) altıncı dönem başkanı Alfemo Mobilya Genel Müdürlüğü’nü de yürüten Ramazan Davulcuoğlu oldu. 17 Eylül 2010’da düzenlenen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oy birliğiyle başkanlığa seçilen Davulcuoğlu, mobilya sektörünün tüm paydaşlarıyla birlikte gelişmesine katkı sağlayan MOSDER çalışmalarına yön verecek.

Bir milyar doları aşan ihracatıyla ekonominin lokomotif sektörleri arasında gelen mobilya sektörünün önde gelen 35 markasının temsil edildiği derneğin yeni Başkanı Davulcuoğlu, gelecek hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesinde önayak olacak.

Başkan Davulcuoğlu ilk açıklamasında, “Türk mobilya sanayisi, iç pazarın yanı sıra küresel pazarlarda öncü konuma ulaşmayı hedeflemektedir. MOSDER olarak, sanayicimizin küresel rekabet gücüne güç katacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tasarıma ve özellikle genç tasarımcılara verdiğimiz desteği sürdüreceğiz. Mobilya sektörünün birlik olarak büyümesi için MOSDER çatısı altında çalışmalarımız istikrarlı olarak sürecek. Sektördeki sivil toplum kuruluşları, birlikler, resmi kurumlar ve üniversiteler arasında köprü kurarak, güç birliği içerisinde yeni ufuklara yelken açmayı hedefliyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu, genç ve dinamik beş isimden oluşuyor

Derneğin Yönetim Kurulu üyeleri, mobilya sektörünün ünlü markalarında üst düzey yöneticilik yapan genç ve deneyimli isimlerden oluşuyor. Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ile birlikte Doğtaş Mobilya Genel Müdürü İsmail Doğan ikinci Başkan seçilirken, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak Muhasip Üye, Yataş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuri Öztaşkın Sekreter Üyesi, NDesigN Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç Yönetim Kurulu Üyesi görevlerine getirildiler. Yeni fikirleriyle sektörde fark yaratan bu isimlerin, MOSDER’in yeni dönem faaliyetlerine de aynı dinamizmi yansıtacağı öngörülüyor.

Davulcuoğlu, ESİDEF’in de başkanı

MOSDER Başkanı Ramazan Davulcuoğlu, 1976’da İzmir’de temelleri atılan Alfemo Mobilya’da Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev alıyor. 1968 doğumlu olan Davulcuoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Davulcuoğlu, Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) İş Geliştirme Platformu Başkanı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/mosderin-yeni-baskani-ramazan-davulcuoglu_82714.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!