Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mudanya Tahirağa Hamamı Çevresi için Kentsel Tasarım

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Mudanya Tahirağa Hamamı çevresi (eski zeytin hali) kentsel tasarım restorasyon uygulama inşaatı işi için ihale açtı.

yapi.com.tr / AABursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Mudanya Tahirağa Hamamı çevresi (eski zeytin hali) kentsel tasarım restorasyon uygulama inşaatı işi için ihale açtı. İnşaat işi genel olarak yaklaşık 820 metrekarelik taban alanlı mevcut tüm dükkanların yıkılarak 660 metrekarelik taban alandan oluşan 27 adet dükkan ve bin 350 metrekarelik meydan düzenlemesinin aslına uygun bir şekilde restore edilerek kullanılır hale getirilmesini kapsayacak.
    
Yer tesliminden itibaren 240 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek. İhale, Bursa Büyükşehir Belediyesinde 20 Eylül 2010 tarihinde saat 15.00'te yapılacak. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. Firmalar şartnameyi bedel ödeyerek Bursa Büyükşehir Belediyesinden satın alabilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar Bursa Büyükşehir Belediyesine verilecek. İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mudanya-tahiraga-hamami-cevresi-icin-kentsel-tasarim_82470.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!