Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Muhsin Ertuğrul Aralık Ayında Perdelerini Açacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Nurullah Tuncer, yıkılıp yerine yenisi yapılacağı gerekçesiyle Ekim ve Kasım aylarında oyun sergilenmeyen Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nin Aralık ayında perdelerini açacağı bildirdi.

Sabah Gazetesiuncer, yaptığı açıklamada, Muhsin Ertuğrul Sahnesi ile ilgili projenin ne aşamada olduğunu ve ne zaman uygulamaya gireceğini bilmediklerini ifade etti.

''Bizim işimiz tiyatro yapmak. Yani bir sahneyi 'kapatın' dedikleri zaman kapatıyoruz, 'açın' dedikleri zaman açıyoruz. Bu bizim dışımızda gelişiyor. Sayın başkan böyle takdir etmiş, biz de oyunlarımızı koyduk'' diyen Tuncer, Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde Aralık ayında oyunlarını sergilemeye devam edeceklerini söyledi.

Sahnenin Aralık ayında perdelerini açmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Nurullah Tuncer, ''En azından yaptığımız oyunları tanıtmış olacağız'' dedi.

Şehir tiyatrolarının bir aylık program yaptığını bildiren Tuncer, sahnenin, Aralık ayından sonra da açık olup olmayacağını şimdiden bilemediklerini söyledi.

Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nin şehrin merkezinde önemli bir sahne olduğunu vurgulayan Tuncer, Aralık ayında ''Üç Kız Kardeş'', ''Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz'' ve ''Bernarda Alba'nın Evi'' oyunlarının galasının yapılacağını bildirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/muhsin-ertugrul-aralik-ayinda-perdelerini-acacak_57602.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!