Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'Mutlu Gelecek Projesi'nin Üçüncü Etabı Başladı

Yenibiris.com’un Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Türkiye Şubesi ile işbirliğine giderek geliştirdiği 'Mutlu Gelecek Projesi'nin üçüncü etabı 21 Haziran Pazartesi günü başladı. Yenibiris.com, proje kapsamında, en az 2 yıllık iş deneyimi olan ve projeye katılmaya hak kazanan üyelerine ücretsiz koçluk hizmeti sunuyor. Birinci ve ikinci

yapi.com.tr
'Mutlu Gelecek Projesi'nin Üçüncü Etabı Başladı

Yenibiris.com’un Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Türkiye Şubesi ile işbirliğine giderek geliştirdiği 'Mutlu Gelecek Projesi'nin üçüncü etabı 21 Haziran Pazartesi günü başladı. Yenibiris.com, proje kapsamında, en az 2 yıllık iş deneyimi olan ve projeye katılmaya hak kazanan üyelerine ücretsiz koçluk hizmeti sunuyor. Birinci ve ikinci etaplarında toplam 4 bin 604 başvuru gelen programda, 53 koç 179 kişiye koçluk hizmeti verdi.

Uzun soluklu bir proje olarak tasarlanan 'Mutlu Gelecek Projesi'nin üçüncü etabına katılmak isteyen Yenibiris.com üyelerinin, www.yenibiris.com/mutlugelecek adresine girerek öncelikle hizmet almak istedikleri koça başvuruda bulunmaları gerekiyor. Öncelik sırasına ve koçlar tarafından sorulan sorulara verdikleri yanıtlara göre değerlendirilerek seçilen üyeler, 3 ay boyunca en az 6 seans destek alma fırsatına sahip oluyorlar.

Projeye katılan Yenibiris.com üyeleri, kişisel gelişim, kariyer, yaşam, yöneticilik, performans, ilişki, insan kaynakları, organizasyon ve ilişki sistemleri gibi birçok alanda uzmanlaşmış ICF Türkiye Şubesi’ndeki koçlar tarafından verilen hizmetten ücretsiz olarak faydalanıyorlar. Programdaki koçlar, ICF onaylı koçluk eğitim programını bitiren ve minimum 100 saatin üzerinde koçluk deneyimine sahip olan koçlar arasından seçiliyor. Danışmanlık hizmeti ise telefonla, yüz yüze ya da Skype üzerinden veriliyor.

Yenibiris.com yetkilileri, programa ağırlıklı olarak iş değiştirmek isteyenlerin, kariyerinde farklı bir yere varmayı hedefleyenlerin ya da iş ve özel hayatındaki dengesizlikten şikayeti olanların başvurduğunu söylüyor. Koçluk almak isteyen kişi bu işe ne kadar açık olursa, başarı oranı da o kadar yükseliyor.

Yenibiris.com, projeyle, bir yandan bireysel üyelerinin koçluk hizmetiyle tanışıp bundan yararlanmalarını sağlarken, diğer yandan koçluk disiplininin kitlelerce tanınmasını amaçlıyor. 'Mutlu Gelecek Projesi' kapsamında bugüne kadar 200 kişiye piyasa değeri 600 bin TL olan bir hizmet ücretsiz sunulmuş bulunuyor.

Bugüne kadar projeye katılan koçların isimleri şöyle:
 
Ahmet Süha Koçel
Alp Beyce
Ayşe Elerman Nemutlu
Ayşe Nur İyaz
Ayşegül Davutoğlu
Ayşegül Yılmaz
Bahar Zengingönül
Banu Akgün
Banu Gürel
Belkıs Benhabib
Bilge İnal Şahin
Çimen Sevanç
Demet Uyar
Deniz Ağgül Güler
Eda Aydoğan
Erman Eryaman
Giuseppe Totino
Gül Yavuz
Gün Osborn
Güntulu Pamuk Peker
Gürkan Sarıoğlu
Hakan Arabacıoğlu
Kaan Sonat
Korhan Erel
Lütfü Kaan Özdemir
Mine Eser
Naci Demiral
Nesim Tüzmen
Neslihan İnce
Nirel Beki Bora
Nur Demirer
Nur Velidedeoğlu Kavuncu
Nurşen Kaya
Oya Ertay
Özlem Balkan
Özlem Kıyat Berber
Özlem Rodoslu
Özlem Saroğlu
Sami Bugay
Selda Dakak Ekinli
Sema Süvarioğlu
Serap Bürülkara
Serpil Akmehmet
Serra Çınar
Simge Çakmak Çıtak
Talin Görener
Tana Eskinazi Alalu
Vedat Erol
Yücel Kosal
Zeynep Balcı
Zeynep Çakıroğlu
Zeynep Evgin Eryılmaz

http://www.yapi.com.tr/haberler/mutlu-gelecek-projesinin-ucuncu-etabi-basladi_80769.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!