Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

My World Ataşehir'de Yeni Kampanya

Ağaoğlu tarafından 'Anahtar pazartesi, peşinat kriz ertesi' sloganıyla duyurulan yeni kampanya, inşaatı geçtiğimiz yıl tamamlanan ve bugüne dek yüzde 85'i satılan My World Ataşehir'de kalan 624 dairenin satışı için geçerli olacak. Daire satış fiyatının yüzde 1'inin peşinat olarak ödendiği kampanya dahilinde yüzde 30 tutarındaki ara ödeme Ocak 2011

yapi.com.tr
My World Ataşehir'de Yeni Kampanya

My City Bahçelievler'in satışlarını iki haftada bitiren Ağaoğlu, aynı kampanyayı Anadolu yakasına da taşıdı. Tamamı 3 bin 636 daireden oluşan My World Ataşehir için geçerli olacak kampanyada satışa sunulan 624 daire oturmaya hazır. Ağaoğlu tarafından 'Anahtar pazartesi, peşinat kriz ertesi' sloganıyla duyurulan yeni kampanya, inşaatı geçtiğimiz yıl tamamlanan ve bugüne dek yüzde 85'i satılan My World Ataşehir'de kalan 624 dairenin satışı için geçerli olacak. Daire satış fiyatının yüzde 1'inin peşinat olarak ödendiği kampanya dahilinde yüzde 30 tutarındaki ara ödeme Ocak 2011 tarihinde yapılacak. Peşinat ve ara ödeme haricinde kalan tutar için bankalar tarafından belirlenen piyasa koşullarının altındaki özel faiz oranlarıyla kredi kullanılabilecek.

Birbirinden farklı siteler olarak tasarlanan ve 1+1'den 5+1'e kadar çeşitli daire tiplerinin olduğu My World Ataşehir'de fiyatlar 269 bin ile 1 milyon 247 bin lira arasında değişiyor. Özel ödeme kampanyasına göre, 100 bin lira için 12, 24, 36, 48 ve 60 ay vadede 0.99 faiz oranı, 120 ayda ise 1.18 faiz oranıyla kredi kullanmak mümkün olacak. Kampanya kapsamında daire alanlar, tapularını alarak hemen taşınabilecek. Kampanya 29 Mart 2009 tarihinde sona erecek.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kriz döneminde tüketicinin lehine fırsatlar yarattıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Peşinatı yüzde 1'e çekip, esas peşinat olarak almamız gereken ara ödemeyi Ocak 2011 tarihinde erteledik. Amacımız, böyle bir dönemde herkesin bu ürüne ulaşmasını sağlamak. My World'deki kampanyanın en önemli noktası da, dairelerin oturmaya hazır olması. My World'de uzun süredir yaşam devam ediyor, geriye kalan 624 daire için yüzde 1 peşinatı ödeyenler hemen dairelerine taşınabilecekler."

Ali Ağaoğlu, Denizli'de deprem korkusu sebebiyle okulların tatil edildiğini vurgulayarak, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da deprem yokken binaların çöktüğünü ve ölenler olduğunu hatırlattı. Bu işin ciddiye alınması gerektiğini belirten Ali Ağaoğlu, hükümetin çıkarmış olduğu kentsel dönüşüm yasasının daha iyi işletilmesi ve tüm yapıların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesi gerektiğini söyledi.

Genel Müdür Hasan Rahvalı kampanya tanıtımında yaptığı konuşmada, My World'deki yeni ödeme kampanyasında en büyük avantajın dairelerin hemen taşınmaya hazır halde olması olduğuna dikkat çekti. 2009 yılında 6 binin üzerinde konut üreteceklerini belirten Rahvalı, 10 bin civarında ailenin istihdamını sağlayarak önemli bir görev üstlendiklerini ifade etti. Dünyadaki ekonomik krizin gayrimenkul sektöründen kaynaklandığına ilişkin bir genel görüş olduğunu vurgulayan Hasan Rahvalı, krizin gerçek sebebinin türev piyasalar olduğunu belirterek, bu krizden çıkmanın yolu olarak yeniden gayrimenkul sektörünü işaret etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/my-world-atasehirde-yeni-kampanya_67234.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!