Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Newarc Krizi Fırsata Çevirecek

yapi.com.tr'nin sorularını yanıtlayan Newarc Proje ve Yapı Marketler Sorumlusu Bahar Akbulut, ekonomik krizin herkes gibi kendilerini de etkilediğini, ancak tüketiciye daha kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak, toplu satışlara ve projelere ağırlık vererek bunu bir fırsata dönüştürmek istediklerini söyledi.

yapi.com.tr
Newarc Krizi Fırsata Çevirecek

Uluslararası Yapı 2009 İstanbul Fuarı'na katılan Newarc, tüketiciye daha kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak, toplu satışlara ve projelere ağırlık vererek krizi fırsata dönüştürecek.

www.yapi.com.tr'nin sorularını yanıtlayan Newarc Proje ve Yapı Marketler Sorumlusu Bahar Akbulut, ekonomik krizin herkes gibi kendilerini de etkilediğini, ancak tüketiciye daha kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak, toplu satışlara ve projelere ağırlık vererek bunu bir fırsata dönüştürmek istediklerini söyledi. Newarc'ın altı yıl gibi kısa bir geçmişi olmasına rağmen arkasında ECE Armatür'ün 39 yıllık birikiminin olduğuna dikkat çeken Bahar Akbulut, marka bilinirliklerinin oldukça iyi olduğunu, pazarda üçüncü olmalarının da bunun göstergesi olduğunu sözlerine ekledi.

Bahar Akbulut, bataryanın öncelik sıralamasında alınacak en son ürün gamlarından biri olmasının sektör için bir sıkıntı yarattığını, üstelik muadil ürünü çok olduğu için fiyat kırma noktasında ciddi bir rekabet yaşandığını belirtti ve şöyle devam etti.

"Proje departmanında olduğum için, özellikle projelerde çok ciddi bir rekabet olduğunu söyleyebilirim. Yeri geliyor, ürünün kalitesi arka plana atılıyor ve fiyat kriteriyle satışlar başlıyor. Ama biz özellikle kaliteyi ön planda tutmaya devam ediyoruz. Ürünlerimiz tamamen yerli ve ciddi bir çalışmanın sonucu ortaya çıkıyorlar. Yeni modellerimiz ve tasarımlarımızla farklı bir tarzımız olduğu için talep görüyoruz. 2009 yılından umutluyuz".

http://www.yapi.com.tr/haberler/newarc-krizi-firsata-cevirecek_68965.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!