Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Niye Yıkmadınız!

TBMM Dilekçe Komisyonu, Isparta Valiliği'ne Eğirdir Gölü kıyısındaki kaçak yapıları neden yıkmadığını sordu. Yıkım kararının uygulanmasını engelleyenlerin İçişleri Bakanlığı'na bildirilmesini istedi. Vali Şemsettin Uzun ise "Bu konu bugün doğan bir konu değil. Yasal süreç benden önceki valileri de kapsıyor. Mahkemelik yapılar var" dedi.

Radikal Gazetesiimg src="http://www.www.yapi.com.tr/V_Images/2008/haberler\61293.jpg" align="left" hspace=5 vspace=5> TBMM Dilekçe Komisyonu, Isparta Valiliği'ne Eğirdir Gölü kıyısındaki kaçak yapıları neden yıkmadığını sordu. Yıkım kararının uygulanmasını engelleyenlerin İçişleri Bakanlığı'na bildirilmesini istedi. Vali Şemsettin Uzun ise "Bu konu bugün doğan bir konu değil. Yasal süreç benden önceki valileri de kapsıyor. Mahkemelik yapılar var" dedi.

Göl kıyısındaki 178 kaçak yapı için yıkım kararı var. Bugüne kadar kaçak yapılardan sadece Çevre Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve PTT'ye ait binalar, 'iyi örnek' olması için yıkıldı. Sitelerde daire sahipleriyse yıkım kararını mahkemeye götürdü.

http://www.yapi.com.tr/haberler/niye-yikmadiniz_61293.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!