Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Novron Bodrum'da Dünya Sosyetesine Ev Satacak

İngiliz ve Finlandiya ortaklı Novron İnşaat Türkiye, Bodrum ve Belek'te hayata geçirdiği villa projelerinin ardından, Bodrum Yalıkavak'ta da Ardesco Evleri projesine start verdi. Firma projedeki evleri yerli alıcıların yanı sıra Finlandiya, İrlanda, Belçika, Almanya, İngiltere, Norveç, Türkiye ve Rusya'daki satış temsilcilikleri kanalıyla dünya

Referans Gazetesiİngiliz ve Finlandiya ortaklı Novron İnşaat Türkiye, Bodrum ve Belek'te hayata geçirdiği villa projelerinin ardından, Bodrum Yalıkavak'ta da Ardesco Evleri projesine start verdi. Firma projedeki evleri yerli alıcıların yanı sıra Finlandiya, İrlanda, Belçika, Almanya, İngiltere, Norveç, Türkiye ve Rusya'daki satış temsilcilikleri kanalıyla dünya jet-setine de satacak. 6 milyon euro yatırımla hayata giçirilecek proje 24 villadan oluşacak. 2009 yazında sahiplerine teslim edilecek evlerin fiyatı 379 bin il 985 bin euro arasında olacak. Evler, 1 Ekim tarihine kadar yüzde 10 indirimli lansman fiyatıyla satılacak.

İlk kez dün basının karşısına çıkan Novron İnşaat'ın Genel Müdürü Röstem Hairedin, "İnşaat sektöründe yaşanan durgunluğa rağmen, Türkiye'deki yatırımlarımız devam edecek. Çünkü Türkiye'de her türlü konut tipinde ihtiyaca yönelik projeler var. Türkiye 'ye 1 yılda 55 milyon euro yatırım yapacağız" dedi.

Hairedin, 2007 Haziran ayında 12 milyar dolar malvarlığına sahip Cheyne New Europe Fund'un yüzde 20'lik payla Novron'la ortaklık kurduğunu belirterek, Türkiye başta olmak üzere Rusya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Hırvatistan ve diğer eski Sovyet ülkelerinde gayrimenkul yatırımları yapacaklarını açıkladı.

Önümüzdeki iki üç yıl içinde bölgesel konut geliştirme ve inşaat firması olmayı hedeflediklerini dile getiren Hairedin, önemli miktarda arazi alımı yapacaklarını söyledi. Hairedin, "Hedef bölgelerimiz Türkiye, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa ve nüfusu 1 milyonu aşan Rusya Ural bölgesindeki petrol şehirleri" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/novron-bodrumda-dunya-sosyetesine-ev-satacak_63256.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!