Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Nurus Süleymaniye'de

Nurus Havaalanı Terminalleriyle Büyüyecek

Nurus, 29 - 31 Mart 2011 tarihleri arasında Danimarka-Kopenhag’da düzenlenen Uluslararası Passenger Terminal Expo’da niş bir pazar olan havaalanı projelerine yönelik terminal çözümlerini ve yatırımlarını tanıttı. İstanbul SGIA, Antalya ICF Airport ve Türkmenistan Türkmenbaşı Havaalanı gibi büyük çaplı projeleri başarıyla tamamlayan Nurus, bu niş

yapi.com.tr
Nurus Havaalanı Terminalleriyle Büyüyecek

Nurus, 29 - 31 Mart 2011 tarihleri arasında Danimarka-Kopenhag’da düzenlenen Uluslararası Passenger Terminal Expo’da niş bir pazar olan havaalanı projelerine yönelik terminal çözümlerini ve yatırımlarını tanıttı. İstanbul SGIA, Antalya ICF Airport ve Türkmenistan Türkmenbaşı Havaalanı gibi büyük çaplı projeleri başarıyla tamamlayan  Nurus, bu niş pazarda büyümeyi hedefliyor. Uluslararası arenada bu alanda başarılı 10 marka arasında yerini alan Nurus, dünyada bu konunun en önemli platformu olan Passenger Terminal Expo’da bu yıl da Türkiye’den katılan tek firma oldu.

Günümüzün hızlı dünyasında en sık tercih esilen ulaşım yöntemi, hava yolculuğu olmaya başladı. Havaalanları da, içerilerinde yer alan bekleme salonları, kafeler, barlar, lounge alanları, tobacco shoplar, duty free, çeşitli mağazalar ve ofislerle mini bir şehir hissi yaratıyor. Nurus, havaalanı çözümlerinde sadece bekleme salonlarını hedeflemekle yetinmeyerek, havaalanları içerisinde yer alan farklı mekanların farklı relasyonları için tasarımlar geliştiriyor.Nurus’un terminal bekleme salonları için önerdiği TRM havaalanı koltukları, bu alanda daha önce kullanılmamış yeni malzeme seçenekleriyle projeleri farklılaştırıyor. TRM havaalanı koltukları, deri hissi veren, yangına dayanıklı, farklı renklerdeki değişik döşeme alternatifleriyle yolculara keyifli ve rahatlatıcı bir deneyim sunuyor. Lounge alanlar için Aura ve Flat koltuklar, Sema ve Drop sehpalarla birlikte  rahat bir koltukta şık bir aydınlatmayla kitap okuyabileceğiniz, kitabınızı okurken size eşlik eden kahvenizi yanınızdaki sehpaya koyabileceğiniz kişisel alanlar yaratıyor. Stone ve 4U, diğer insanlarla sosyalleşmek ve sohbet ederek keyifli vakit geçirmek için kalite ve konfor sağlıyor.Yoğun seyahat temposunda işe devam edebilmek için havaalanlarında çalışma, toplantı yapma, internete girme ihtiyaçlarına çözüm üretmek için tasarlanmış Pitstop sayesinde komün bir alanda olunmasına rağmen, yolcular bilgisayarlarını açıp internete girebiliyor, televizyon izleyebiliyor, kendilerine iş ortaklarıyla birlikte özel bir toplantı alanı yaratabiliyorlar. Lodge ise terminallerde yolculara rahatça oturup sohbet edebilecekleri ve rahatlayabilecekleri izole bir mekan çözümü sunuyor.İstanbul’dan esinlenerek dizayn edilen Onda, Mare, Cork, Rock ve Peak, havaalanlarının ortak alanlarında mimari olarak ayırdedici grafikler yaratırken, yolcu sirkülasyonuna da çözüm üretiyor. Bir tasarım klasiği olan Taklamakan ise yer aldığı projeleri farklılaştırıyor.Nurus, seyahatin amacı ne olursa olsun tüm gereksinimlere uygun mekan çözümleri ile 'havaalanı mobilyası' kavramında yepyeni bir boyut açıyor ve havaalanlarında sıradışı bir yaşam tarzı sunuyor. Tamamladığı başarılı terminal projelerinin ardından yeni hedefini Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya & CIS ve Balkanlar’daki projeler olarak belirleyen Nurus, bugünlerde Hindistan Delhi International, Oman ve Suudi Arabistan’da geliştirilmekte olan projeler için hazırlanıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/nurus-havaalani-terminalleriyle-buyuyecek_86677.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!