Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Nurus The Office Exhibition Dubai'deydi

NURUS, bu yıl 8. kez ödüllü ürünleri, teknolojisi ve sürdürülebilirlik temasını taşıyan çarpıcı stand tasarımıyla, 3 – 5 Mart tarihleri arasında Körfez bölgesinin en önemli sektörel etkinliği ‘The Office Exhibition, Dubai’ deydi. Bu yıl, 25 ülkeden 350 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuarda, Orta Doğu pazarının en önemli ülkeleri Birleşik Arap

yapi.com.tr
Nurus The Office Exhibition Dubai'deydi

NURUS,  bu yıl 8. kez ödüllü ürünleri, teknolojisi ve sürdürülebilirlik temasını taşıyan çarpıcı stand tasarımıyla, 3 – 5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Körfez bölgesinin en önemli sektörel etkinliği olan ‘The Office Exhibition, Dubai’deydi. Bu yıl, 25 ülkeden 350 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuarda, Orta Doğu pazarının en önemli ülkeleri Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Hindistan, Kuveyt, Lübnan, Mısır, Libya ve  Suriye’den ziyaretçiler, üreticiler ve mimarlarla buluştu.

Fuar yönetiminden Sinead Bridhett, bu yıl global krize rağmen yüzde 60 büyüme gösteren fuara, uluslararası katılımcı sayısının da arttığını; en yoğun ilginin ise İtalya, İspanya, Almanya, İngiltere, Kore ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 12 ulusal pavilyonda toplandığını açıkladı.

NURUS, Orta Doğu ve Körfez’deki etkinliğini yıllar önce bu pazara girmiş olmasının etkisiyle uzun yıllardır sürdürüyor.  Bu bölgede HSBC, Volkswagen, Emirates Bank, Abu Dhabi Commercial Bank gibi pekçok kurumun ofis mobilyalarını sağlayan Nurus, bu fuara 8. kez katılarak Türkiye’den bu fuara en çok katılan marka olma özelliğini taşıyor. Nurus, ofis mobilyasında iç pazarda sürdürdüğü hakimiyetini 30 ülkede 100’ ü aşkın bayisi ile uluslararası pazarlara taşımayı hedefliyor. 

Nurus, sektör profesyonelleri ile buluştuğu fuarda, yeni ürünleriyle toplam 35 bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirdiği ahşap üretimi ve yılda 150 bin adet (tam otomasyon ile her 22 saniyede 1 adet) komodin üretim kapasitesine sahip metal üretim teknolojisini ve yeni ürünlerini sundu. Tamamı çevre duyarlılığı ve geri dönüşüm prensipleri gözününde bulundurularak tasarlanan fuar standında, 4 IF, 3 Red Dot, 2 Designpreis, Good Design, IFDA, Dutch Good Industrial Design gibi dünyanın en önemli tasarım ödüllerine sahip ürünler yer aldı.

Tasarımcılar:

Nurus D Team, Fritz Frenkler, Anette Ponholzer, Tanju Özelgin, Can Yalman, Defne Koz, İnci Mutlu, Atilla Kuzu, Sezgin Aksu, Silvia Suardi, Adriano Baldanzi, Alessandro Novelli, Alper Böler, Ömer Ünal, Ece Yalım, Oğuz Yalım

Sergilenen ürünler:

U Too, Me Too, Next, 4U, Flat, Sema.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nurus-the-office-exhibition-dubaideydi_67308.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!