Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Serel Amadis Serisi Modüler...

"Önce Müşterimiz için Varız"

"Kaliteyi geliştirmek, asla sona ermeyecek bir seyahattir" ilkesi ile yola devam eden SEREL, "Önce Müşterimiz için Varız" diyerek; Müşteri Memnuniyeti Sistemi ile sektöründe ayrıcalık yaratıyor.

yapi.com.tr
"Önce Müşterimiz için Varız"

"Kaliteyi geliştirmek, asla sona ermeyecek bir seyahattir" ilkesi ile yola devam eden SEREL, "Önce Müşterimiz için Varız" diyerek; Müşteri Memnuniyeti Sistemi ile sektöründe ayrıcalık yaratıyor.

SEREL; sağlık, tasarruf, yenilik ve konforu bir arada sunarak, tüketicisinin tercihi olmaya devam ediyor. Müşterilerinin memnuniyetleri için çalışan SEREL, stratejik programının mihenk taşı olarak uygulamaya koyduğu; müşteri beklentileri, algılanan kalite, algılanan değer, müşteri memnuniyeti, müşteri şikâyetleri ve müşteri bağlılığı kriterlerinde değerlendirmeyi kapsayan "Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi"ndeki başarısı ile sektörde adından çokça söz ettiriyor.

Bir kuruluşun mevcut müşterisini elinde tutması, yeni müşteri edinmesinden en az dört kat daha masraflı. Müşteri Memnuniyeti standardı olan TS ISO 10002:2006 standardı, kuruluşların müşterilerinin görüşlerini nasıl başarılı bir şekilde ele alabileceklerini tanımlamalarına, yönetmelerine ve anlamalarına yardımcı oluyor.

Müşteri gereksinimlerini karşılamayı ve marka değerini korumayı temel ilke edinmiş bir marka olan SEREL, "Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi" almanın gururunu kullanıcılarıyla da paylaşıyor.

SEREL, çağdaş ve özgün tasarımları, müşteri davranışlarını etüt ederek müşteri odaklı düşünmesi ve davranması, su tasarrufundaki hassasiyeti, estetik ve zarafeti, vazgeçilmez kalitesi ile müşterilerine verdiği "Yıllarca Beraber" sözünü tutmaya devam ediyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/once-musterimiz-icin-variz_90519.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Knauf Alçı Sıvalar

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!