Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Onduline Avrasya’dan İtalyan Esintisi

Onduline Avrasya, Eylül 2008 itibariyle İtalyan San Marco marka kiremitlerinin Türkiye ve Avrasya distribütörlüğünü de yürütecek. Üstün kaliteli topraktan çatı, cephe kiremitleri, şehir mobilyaları ve mimarinin muhtelif alanlarında kullanılan dekoratif yer taşları ve aksesuarları üreten San Marco kiremitleri, dünyanın vazgeçemediği malzeme olan

yapi.com.tr
Onduline Avrasya’dan İtalyan Esintisi

Onduline Avrasya, Eylül 2008 itibariyle İtalyan San Marco marka kiremitlerinin Türkiye ve Avrasya distribütörlüğünü de yürütecek. Üstün kaliteli topraktan çatı, cephe kiremitleri, şehir mobilyaları ve mimarinin muhtelif alanlarında kullanılan dekoratif yer taşları ve aksesuarları üreten San Marco kiremitleri, dünyanın vazgeçemediği malzeme olan doğal - gerçek topraktan üretiliyor.

San Marco kiremitleri, uygulandığı çatılarda Avrupa ve İtalya’daki kırsal bölgelerin estetik mirasını yansıtırken, çevreyle uyumlu ve son derece düzgün bir görünüm ile harmanlanıyor. Nostaljik ve sıcak bir yapı sağlayan San Marco kiremitleri, yaşanan ortamı kalitesi ve farklılığı ile değiştiriyor. Özel projeler için de istenilen renkte üretilebilinen San Marco kiremitleri, otantik İtalyan görünümünü farklı renklerle pekiştiriyor.

San Marco kiremitleri Kuzey İtalya’da iki, Orta İtalya’da ise bir üretim tesisi olmak üzere toplam 3 fabrikada robot teknolojisiyle üretiliyor. Terreal Italia San Marco kiremitlerinde İtalya’da bu alandaki en gelişmiş teknolojiyi kullanmasıyla farklılık yaratıyor.  Ayrıca kiremitlerin üretildiği bölgenin son derece az kireç içeriyor olması da kiremit kalitesine artı bir değer kazandırıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/onduline-avrasyadan-italyan-esintisi_64202.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!