Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Orka Banyo Yeni Tasarım Trendlerini Cersaie’de Sergiledi

Tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alarak dinamik yapısı ve güçlü üretim kapasitesi ile sektöründe 30 yıllık tecrübe edinen ORKA Banyo, inovasyonu ve şıklığı banyolarda buluşturan yenilikçi ürünlerini Cersaie’de görücüye çıkardı.

yapi.com.tr
Orka Banyo Yeni Tasarım Trendlerini Cersaie’de Sergiledi

Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için tutkuyla üreten Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie Bologna’da boy gösterdi. Pandemi şartları dolayısıyla bu yıl hem dijital hem fiziksel olmak üzere hibrit konseptte gerçekleştirilen fuar, tüm dünyadan sektör devlerini buluşturdu.

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve sadece uzmanlaştığı banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, Only, Rate, Karma, Amorf ürün koleksiyonları ile yakaladığı bütünleştirici tarzıyla dikkat çekiyor. Dünya standartlarında kaliteye sahip, şık ve fonksiyonel ürünler geliştiren ORKA Banyo, Cersaie Bologna’da Mono, Craft, Adria, Moon Light, Glory, Clay, Solid, Bastle, Cube, Orbit, Vento, Boxes, Aura, Galia ürünlerini sergiledi. Konfor ve sağlığı her zaman ön planda tutan marka, ürün tasarımlarında trend çizgilerin yanı sıra hijyene duyarlı malzemeler olan akrilik ve compact laminat’ı da öne çıkarıyor.

ORKA Banyo, Sezgin Aksu işbirliği ile banyolarda tasarımı konuşturuyor
Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için şık, özgün ve inovatif ürünlere imza atan ORKA, üretim ve tasarım gücünü tasarımcı iş birlikleri ile taçlandırıyor. Milano'daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılı tasarımlara imza atan tasarımcı Sezgin Aksu iş birliği ile geçtiğimiz dönem Aura ve Boxes tasarımlarını hayata geçiren marka, 2022 koleksiyonunda da Aksu ile işbirliğini sürdürüyor. Tasarımcı iş birliklerinin yanı sıra markanın kendi Tasarım Merkezi olması da yeni ürün hızını ve banyo dekorasyonunda yaratıcılığı destekliyor.