Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Oyak Çimento Şirket Arıyor

Oyak Çimento Grubu 2010 ilk yarısını beklentileri ölçüsünde tamamladığını ve grup olarak her türlü alım fırsatını değerlendirdiklerini açıkladı. Grup şirketlerinden Adana, Ünye, Bolu ve Mardin çimento tarafından ortak olarak yapılan açıklamada, “Mali sonuçlarımız önümüzdeki bir ay içinde açıklanacak ve yine planlarımız doğrultusunda yılı tüm

Radikal Gazetesi
Oyak Çimento Şirket Arıyor

Oyak Çimento Grubu 2010 ilk yarısını beklentileri ölçüsünde tamamladığını ve grup olarak her türlü alım fırsatını değerlendirdiklerini açıkladı. Grup şirketlerinden Adana, Ünye, Bolu ve Mardin çimento tarafından ortak olarak KAP’a yapılan açıklamada, “Mali sonuçlarımız önümüzdeki bir ay içinde açıklanacak ve yine planlarımız doğrultusunda yılı tüm şirketlerimizde kârlı tamamlamayı öngörüyoruz” denildi. Açıklamada ayrıca alım fırsatları ile ilgili olarak ise şöyle denildi:

“2010 yılında, ülkemizdeki 48 çimento fabrikasından 2 ya da 3 tanesinin el değiştirebileceğini düşünüyoruz, bu 48 fabrikaya 22 grup hâkim, dolayısıyla bu durum 1 ya da 2 grubun sektörü terk etmesi anlamına gelebilir. Oyak Çimento olarak biz her türlü alım fırsatını değerlendiriyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz, satılması düşünülen her çimento şirketini de dikkatle ve ciddiyetle inceleriz.” (Radikal)

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/oyak-cimento-sirket-ariyor_81214.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!