Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Özel Desenli "Yüzen Ofis" İlgi Çekiyor

Fenerbahçe Marina'da bulunan, yelken eğitimi de verilen Hedef Yelken'e ait mavi, kırmızı ve turuncu desenli tekne, Türkiye'deki ilk "yüzen ofis" olma özelliği taşıyor.

yapi.com.tr
Özel Desenli "Yüzen Ofis" İlgi Çekiyor

DHA'da yer alan habere göre Hedef Yelken'in ortağı Levent Özgen, "Biz bu işe başladığımızda apartman dairesinde bir ofis tuttuk. Zaman içinde gördük ki, biz bu işi denizin üzerinde yapsak, talebeleri direkt denizin üzerine getirsek, ofis olarak denizin üzerinde otursak daha verimli ve cana yakın olacak. Onun için bu tekneyi yapmaya karar verdik. Renkleri ve desenleri bu sene ortaya çıkardık. Daha önce daha donuk renkler vardı. Tekne çok dikkat çekiyor. Kimisi "çirkin" diyor, kimisi "bu nedir" diyor. Bu sayede birçok insan bizi ziyarete geldi, bayağı ilgi topladı" dedi.

Son 3-4 senedir desenli tekne akımının olduğunu söyleyen Özgen, "Karışık desen ve karışık renkleri yapıyorlar. Kolay bir iş değil aslında ama böyle bir akım var şimdi. Teknemiz ofis görevi görünüyor, bunun dışında toplam 9 tane eğitime ayırdığımız tekne var. Öğrencilerimiz sadece eğitim alıp gitmiyor, çoğu kalıcı oluyor bizimle birlikte yarışlara giriyorlar" şeklinde konuştu.

Öğrenciler, yat yarışına katılabiliyor
Yelken Eğitmeni Can Ekin ise öğrencilerin yelkeni tanımasının ve denizi sevmesinin önemli olduğuna değindi. Ekin, "Denizciliğin ve yelkenciliğin gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sahip olduğumuz bilgileri en hızlı ve en doğru şekilde onlara aktararak ilerlemelerini, kendi hayatlarında yelkenin bir yer etmesini sağlamaya çalışıyoruz" dedi. İstanbul'da yılın 9 ayı yat yarışları yapıldığını belirten Can Ekin, öğrencilerin yat yarışlarına katılabildiğini ve kendileri ile ekip olarak takım kurabildiklerini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ozel-desenli-yuzen-ofis-ilgi-cekiyor_164573.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!