Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Özel İlgi Tıp Merkezi, Doğum ve Cerrahi Hastanesi Kuracak

Özel İlgi Tıp Merkezi Şirket Müdürü Levent Dramalı, İzmir'de doğum ve cerrahi hastanesi kuracaklarını söyledi. Hastane yatırımını Balçova'da yapacakla

Dünyazel İlgi Tıp Merkezi Şirket Müdürü Levent Dramalı, İzmir'de doğum ve cerrahi hastanesi kuracaklarını söyledi. Hastane yatırımını Balçova'da yapacaklarını belirten Dramalı, "En az 5 katlı binaya ihtiyacımız var. Gerekli yer konusunda araştırmalarımız sürüyor. Yapacağımız hastane villa tarzında bir mimariye sahip olacak. Bu sayede hastalarımızın daha rahat bir ortamda olmalarını amaçlıyoruz. Hastaneyi 2005 yılına kadar hizmete açmayı hedefliyoruz" dedi.
Özel İlgi Tıp Merkezi'nin 2001 yılında kurulduğunu anlatan Dramalı, Balçova'da 600 metrekare alanda hizmet verdiklerini söyledi. Dramalı, "Özel İlgi Tıp Merkezi'ni amcam İlter Dramalı ve kuzenim Emre Dramalı ile ortak kurduk. Alsancak çevresinde çok sayıda tıp merkezi ve hastene mevcut. Ancak Balçova'da sadece Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi bulunuyor. Bu nedenle Balçova'yı tercih ettik" diye konuştu.

Tıp merkezinde dahiliye, genel cerrahi, kadın doğum ve çocuk bölümlerinin tam gün hizmet verdiğini ifade eden Dramalı, "Diş, biokimya, üroloji, cildiye, radyoloji ve fizik tedavi doktorlarımız ise gün içinde belli saatlerde merkezimizde bulunuyor. Halen 11 uzman ve 5 pratisyen doktor ile çalışıyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ozel-ilgi-tip-merkezi-dogum-ve-cerrahi-hastanesi-kuracak_2333.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!