Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Özelleştirme Fırat’ı Büyüttü

Fırat Plastik A.Ş., ekonomik krizin etkilerinin yavaş yavaş silindiği bir dönemde tekrar yatırımlarına hız verdi. Fırat markasını, müşteriye

Türkiyeb>Fırat Plastik A.Ş., ekonomik krizin etkilerinin yavaş yavaş silindiği bir dönemde tekrar yatırımlarına hız verdi.

Fırat markasını, müşteriye verilen güvenle özdeşleştiren firma, bugün iç piyasada pazar payını yüzde 70’e çıkarmanın mutluluğunu yaşıyor. Fırat Plastik Boru Pazarlama Müdürü İsmail Yıldırım, kriz döneminde bile hiç bir bayiye, tüketiciye problem çıkarmadıklarını, müşterilerin istedikleri zaman mallarını alabildiklerini söyledi.

Özel bir kurumda özelleştirme sürecini başlattıklarını belirten Yıldırım, “1993 yılından itibaren bölge müdürlüklerimizi kapatmaya başladık. Buralarda çalışan arkadaşlarımıza bayiliğimizi ve malzememizi verdik. Böylece sektörde toptancı kimliğini oluşturduk. Bugün geldiğimiz başarılı yerin altında 1993’te riski göze alarak yaptığımız özelleştirme yatıyor. Ayrıca bugün diğer firmaların da toptancıya dönüşmesinde Fırat iyi bir örnek teşkil etti” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ozellestirme-firati-buyuttu_8107.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!