Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

PAGEV ve Secretcv.com Plastik Sektörü İçin İş Birliği Yaptı

Türk plastik sektöründe 200 binin üzerinde kişi istihdam ediliyor ve her yıl 20 bine yakın kalifiye elemana ihtiyaç duyuluyor. Plastik sektörünün hızlı gelişimini sürdürmesi için insan kaynağının büyük önem taşıdığına inanan Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), sektör firmalarının eleman ihtiyacının

yapi.com.tr
PAGEV ve Secretcv.com Plastik Sektörü İçin İş Birliği Yaptı

Plastik sektörü ülkemizde hızla büyüyen sektörlerden biri konumunda bulunuyor. Avrupa’nın en büyük 5. plastik işleme kapasitesine sahip olan sektörde, 5 binin üzerinde firma faaliyet gösteriyor. Türk plastik sektöründe 200 binin üzerinde kişi istihdam ediliyor ve her yıl 20 bine yakın kalifiye elemana ihtiyaç duyuluyor. Plastik sektörünün hızlı gelişimini sürdürmesi için insan kaynağının büyük önem taşıdığına inanan Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), sektör firmalarının eleman ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak Secretcv.com ile işbirliği yaptı.

Yapılan işbirliği sayesinde, PAGEV üyesi firmalar artık tüm eleman arayışlarında Secretcv.com’u kendilerine özel fiyatlar ve sadece PAGEV üyesi firmalar için hazırlanan paketler ile birlikte kullanma şansına sahip olacaklar. PAGEV üyesi plastik firmaları ayrıca Secretcv.com’da yayınlanan tüm iş ilanlarını eş zamanlı olarak www.pagev.org.tr adresinden de takip edebilecekler. Secretcv.com ile yapılan işbirliği, PAGEV’in yanı sıra kardeş kuruluşu Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) üyelerini de kapsayacak. 

PAGEV Başkanı Selçuk Aksoy, Secretcv.com ile yaptıkları işbirliğinde amaçlarının, plastik sektörünün iş ve eleman ihtiyacını karşılamak ve sektörün insan kaynağı kalitesini artırmak olduğunu söyledi. Aksoy, sektörün yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanmasında, doğru kişilerin doğru işlere yerleştirilmesinde ve insan kaynağının profesyonel bir şekilde yönetilmesinde PAGEV ve Secretcv.com’un önemli bir misyon üstlendiğini belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pagev-ve-secretcv-com-plastik-sektoru-icin-is-birligi-yapti_77676.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!