Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pakpen Yurtdışı Fuarlarına Start Verdi...

Pakpen Şirketler Grubu, beş farklı ülkede düzenlenecek yurtdışı fuarlarına katılıyor. Pakpen, katılacağı fuarlarda yeni ürünü Pakpanel'in yanı sıra

Pakpen Şirketler Grubu
Pakpen Yurtdışı Fuarlarına Start Verdi...

b>Pakpen Şirketler Grubu, beş farklı ülkede düzenlenecek yurtdışı fuarlarına katılıyor. Pakpen, katılacağı fuarlarda yeni ürünü Pakpanel'in yanı sıra tüm ürünlerini sergileyecek.

Pakpen, IBG Pakplastik, Pakpen Dış Ticaret, Pakpen International, Rosecco Pakplast, SC Pakpen SRL, Pakpen Kazakistan ve Paksu şirketlerinden oluşan Pakpen Şirketler Grubu, AR-GE çalışmaları doğrultusunda geliştirdiği yeni ürünlerini tüketicisinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Pakpen Şirketler Grubu bu amaçla Sofya, Varna, Belgrad, Cezayir ve Bükreş'de düzenlenecek fuarlara katılarak yurtdışındaki müşterileriyle de ürünlerini buluşturacak.

Pakpen, 2004 yılının ilk yarısında ilk olarak 24-28 Mart 2004 tarihleri arasında Sofya'da düzenlenecek olan Expo-Stroyka Fuarı'na yaklaşık 50 m²'lik standıyla katılıyor. Daha sonra 12-14 Nisan 2004 tarihleri arasında Varna'da düzenlenecek "3. Anahtar Fuarı - İnşaat, Ev, Ofis Donanımları Fuarı'na yaklaşık 50 m²'lik, 26-30 Nisan 2004 tarihleri arasında Belgrad'daki "G.Building Trade Fuarı-İnşaat Malzemeleri ve Konstrüksiyon Fuarı'na yaklaşık 70 m²'lik standlarıyla katılacak. 02-07 Mayıs 2004 tarihinde Cezayir'de düzenlenecek olan "Batımatec 04 Fuarı - İnşaat Malzemeleri Fuarı"na yaklaşık 100 m²'lik standı ile katılacak. Pakpen ayrıca 05-09 Mayıs 2004 tarihleri arasında "Bükreş Construct Expo 2004 Fuarı - İnşaat Malzemeleri Fuarı'nda 108 m²'lik standıyla yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pakpen-yurtdisi-fuarlarina-start-verdi-_10509.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!