Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pelsan Aydınlatma Tedarikçileri ile Buluştu

Pelsan Aydınlatma Tedarikçileri ile Buluştu

yapi.com.tr
Pelsan Aydınlatma Tedarikçileri ile Buluştu

b>Pelsan Aydınlatma'nın ürün ve hizmet satın aldığı firmaları bir araya getirdiği ve sektörde bir ilk olan "Pelsan Aydınlatma Tedarikçi Toplantısı" bu yıl 5. kez düzenlendi. İstanbul Dedeman Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıya, Pelsan Aydınlatma'nın tedarikçisi olan 85 firma temsilcisi ve Pelsan yöneticileri katıldı.

Kalite ve iletişim odaklı yönetim anlayışının bir göstergesi olarak her sene düzenlenen Tedarikçi Toplantısında, 2005 yılına ilişkin çalışmaların değerlendirilmesi ve 2006 yılına ilişkin Pelsan Aydınlatma hedefleri tedarikçiler ile paylaşıldı.

Toplantıda söz alan Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı M. Reşit Göğüş, "Pelsan Aydınlatma olarak çocuk işçi çalıştırmıyoruz, çalıştıran firmalarla da çalışmıyoruz. Çıraklık okullarından öğrencilere staj imkanı sunuyoruz. Meslek okullarına malzeme sağlayarak eğitime destek veriyoruz." diyerek Pelsan Aydınlatma'nın toplumsal sorumluluklarını yerine getirdiğini vurguladı ve tüm tedarikçilerinden beklentilerinin de bu yönde olduğunu belirtti. Tarihimizde önemli yeri olan Erzurum Kongresi'nin yapıldığı binanın aydınlatmasını üstlendikleri belirten Göğüş, bu tür mekanların aydınlatma projeleri için Pelsan Aydınlatma'nın her zaman hazır olduğunu söyledi.

Işık Üniversitesi eski dekanı Prof. Dr. Murat Ferman'ın iyi bir tedarikçinin nasıl olması gerektiğini anlatan 'Tedarik Zinciri' konulu seminerini izleyen tedarikçi firma temsilcileri, ikili görüşmelerin de yapılmasının ardından yenen yemekten sonra bir sonraki toplantı da buluşmak üzere ayrıldılar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pelsan-aydinlatma-tedarikcileri-ile-bulustu_41967.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!