Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pera GYO Projeleri, Fransa'daki MIPIM Gayrimenkul Fuarı'nda Görücüye Çıktı

Global Yatırım Holding A.Ş. (GYH) iştiraklerinden Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Pera GYO) Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM Gayrimenkul Fuarı’na katıldı.

yapi.com.tr
Pera GYO Projeleri, Fransa'daki MIPIM Gayrimenkul Fuarı'nda Görücüye Çıktı

lobal Yatırım Holding A.Ş. (GYH) iştiraklerinden Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Pera GYO) Fransa’nın Cannes şehrinde 13-16 Mart 2007 tarihleri arasında düzenlenen MIPIM Gayrimenkul Fuarı’na katıldı. Fuarda finansman şirketleri, yatırımcı kuruluşlar, proje sahipleri, inşaat şirketleri, işletmeci şirketler, belediyeler, şehir ve ülke tanıtımı yapan sivil toplum kuruluşlarından oluşan yaklaşık 25 bin katılımcı yer aldı.

Pera GYO Genel Müdürü Mustafa Türkmen, son dönemde Türkiye’nin Avrupa’da gayrimenkul alanında yatırım yapan yabancı şirketlerin gözdesi olduğunu belirtti. Mustafa Türkmen, devletin birçok sektöre yurtdışındaki tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için katkı sağladığını, ancak gayrimenkul fuarlarına katılım konusunda böyle bir destekten yoksun olduklarını vurgulayarak “ Bugün birçok turizm fuarında Türkiye ve Türk firmaları fuar alanını domine edebiliyor. Gayrimenkul fuarları da bunu örnek alabilir” dedi.

Pera GYO’nun dünyaya açılma vizyonu
Pera GYO Genel Müdürü Mustafa Türkmen, Türkiye’de yapmak istediği projelerin yanında dünyada da başarılı projeleri hayata geçirmek amacıyla çalıştıklarını belirtti. Pera GYO’nun bu amacına ulaşmak ve dünyaya açılma vizyonuyla projeleri incelediklerini anlatan Türkmen şöyle konuştu:

“MIPIM Gayrimenkul Fuarı’nda projelerimizle ilgili yatırımcı ve sektör profesyonellerinin görüşlerine başvurma imkânını bulduk. Bunun yanında projelerimiz için işbirliği olanaklarını araştırdık. Yatırımcılar ve finans şirketleriyle çok faydalı görüşmeler yaptık. Yabancı yatırımcıların özellikle Türkiye’nin gayrimenkul alanındaki yatırım fırsatlarına çok ilgili olduğunu gördük. Dileğimiz burada yaptığımız görüşmelerin projelerimize ve ülkemize yabancı yatırımcı olarak dönmesidir.”

Türkiye çok avantajlı
Mustafa Türkmen, Türkiye’deki gayrimenkul sektöründeki olumlu gelişmelerin önemli bir avantaj yarattığını belirterek, Türk firmalarının bu olumlu havayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pera-gyo-projeleri-fransadaki-mipim-gayrimenkul-fuarinda-gorucuye-cikti_52722.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!