Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Pozitera ve Signify’dan İş Birliği

Akıllı aydınlatma sistemleri markası Signify, perakendede özel açılımlar sunan, birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet veren Pozitera ile iş birliği yaptı.

yapi.com.tr
Pozitera ve Signify’dan İş Birliği

Signify, Türkiye genelindeki perakende operasyon süreçlerini geliştirmek üzere Pozitera ile iş birliği gerçekleştirdi. Dünya genelinde yaklaşık 32 bin çalışanıyla 70'ten fazla ülkede, küresel olarak daha aydınlık yaşamlar sunmayı hedefleyen Signify, Pozitera ile gerçekleştireceği Türkiye genelindeki operasyonlarıyla aydınlatma ürünleri konusunda tüketicilere daha hızlı ulaşmayı hedefliyor.

Signify Türkiye Pazarlama Müdürü Aylin Alpay iş birliğine dair yaptığı açıklamada; “Signify olarak, 2020 yılında da hem büyümeye hem de var olduğumuz tüm alanlarda liderlik etmeye devam etmeyi hedefliyoruz. Sektörünün lideri olan Pozitera ile de Türkiye’deki operasyonel süreçlerimizi, alanında uzman ekiplerle geliştirmeyi ve müşterilerimize daha kolay ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Birol Şengel; “Dünyamızı aydınlatan Signify’a Türkiye genelinde perakende geliştirme hizmeti vermekten gurur duyuyoruz” dedi.

Pozitera, 2007’den bu yana, alanlarında lider ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor. “Perakende Digital” sistemiyle günlük takiplerini sahadan canlı yayınla anında müşterilerine ulaştırıyor. 100’ü aşkın saha yöneticisi, 1000 eğitimli mağaza çalışanı ve merkez yönetiminin gücüyle Pozitera, ürünlerinin tüketici tarafından Türkiye genelinde çok doğru bilinmesini, algılanmasını ve tanınmasını sağlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pozitera-ve-signifydan-is-birligi_179141.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!