Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

PratikDepo Yaşama Yer Açacak

"Yaşama Yer Açın" sloganıyla, ev ve ofislerde yer kaplayan eşyaları saklama olanağı sağlayan PratikDepo, alanları genişleterek yaşam kalitesini artırıyor. PratikDepo’nun yenilikçi, güvenli ve profesyonel çözüm seçeneklerinden yüreklenerek eşyaları tarafından işgal edilen atıl alanları kazanan şehirliler, evde hobi, eğlence, oyun ve dinlenmeye yer

yapi.com.tr
PratikDepo Yaşama Yer Açacak

STRONG>"Yaşama Yer Açın" sloganıyla, ev ve ofislerde yer kaplayan eşyaları saklama olanağı sağlayan PratikDepo, alanları genişleterek yaşam kalitesini artırıyor. PratikDepo’nun yenilikçi, güvenli ve profesyonel çözüm seçeneklerinden yüreklenerek eşyaları tarafından işgal edilen atıl alanları kazanan şehirliler, evde hobi, eğlence, oyun ve dinlenmeye yer açma imkanına kavuşuyor. 

Türkiye’nin şehirlileri tarafından yaratılan ve uygulanan PratikDepo ortakları arasında Ali Sabancı, Özcan Tahincioğlu, Haluk Emiroğlu, Reda Gargour ve Işıl Oytaç bulunuyor. Girişim, kişisel ihtiyaç ve gözlemlerden yola çıkılarak, ülkemizde bu alanda var olan profesyonel hizmet boşluğunun giderilmesi amacıyla geliştirilmiş.

Alışkanlıklarınızdan ve eşyalarınızdan vazgeçmeyin

PratikDepo çözümlerinin tanıtıldığı basın toplantısında ihtiyaçtan yatırıma uzanan süreçten söz eden ortaklar, PratikDepo çözümlerinin geleneksel nakliye ve ardiye sistemleri tarafından adeta dayatılan seçeneklerden ayrıştığı en önemli noktayı şu görüşlerle dile getirdi:

“Eşyalarını saklamak için yeterli alan bulmakta zorlanan şehirliler, bazen alışkanlıklarından, bazen  hobilerinden, bazen ise doğrudan yaşam kalitelerinden taviz vermek zorunda kalıyor. İşte PratikDepo tam da bu noktada, sevdiğiniz eşyalardan tamamen vazgeçmek zorunda kalmadan kendinize ve alışkanlıklarınıza alan yaratma fikrine dayanıyor. Güvenli, sağlıklı ve pratik çözümler sunuyor.”

Verimsiz mekan kullanımına son

Eşyaların yığıldığı verimsiz mekanlar alışkanlığına son veren PratikDepo’nun sunduğu “+1 Oda” Hizmeti sayesinde ekstra yaşam alanına kavuşan şehirliler, yaşam kalitelerini artırıyorlar.  PratikDepo’daki eşyalarına diledikleri her zaman ulaşabilen tüketicilere ayrıca üç ayda bir kez depolarını eve yine ücretsiz olarak getirtme olanağı sunuluyor. Böylece alışkanlıklarından da eşyalarından da vazgeçmek zorunda kalmayan ve bir anlamda daha az alana ihtiyaç duyan şehirliler, kentin daha merkezi ancak nispeten yüksek fiyatlı bölgelerinde daha küçük bir dairede de yaşam kalitesinden ödün vermeden oturma ve ulaşım derdini unutma fırsatı yakalayabiliyorlar.

Her ihtiyaca uygun seçenek

PratikDepo ana deposunda, Küçük, Orta Boy ve Büyük olmak üzere üç farklı PratikDepo çeşidi bulunuyor. Küçük PratikDepo'ya, iki adet çamaşır makinesi veya bir buzdolabı sığarken, Orta Boy PratikDepo'ya sekiz adet çamaşır makinesi sığdırılabiliyor. Büyük PratikDepo ise 16 adet çamaşır makinesini ya da 2 metre boyunda altı adet buzdolabını saklayabilecek ve ortalama 40 metrekarelik alanı toparlayabilecek kapasitededir.

Güvenli, konforlu ve sigortalı

Eşyaların üst düzey güvenlik önlemlerinin bulunduğu rutubetsiz, haşereye karşı ilaçlanmış, nemlenmeyen, küflenmeyen, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo'da irili ufaklı her tür ev eşyasına rahatça yer bulunabiliyor. PratikDepo, kullanılmayan spor malzemeleri, çocukların oyuncakları, beyaz eşyalar, içi dolu veya boş bavullar, kullanılmayan ama aynı zamanda atılamayan dekorasyon ve mutfak malzemeleri ya da sezonluk kıyafetler için en ideal saklama şartlarını sunuyor. Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan “PratikDepo”lar eşyaların saklanması veya taşınması sırasında hareket etmesini engelleyerek korunmasını sağlar ve kırılmasını önler.

Kaza, yangın ve hırsızlığa karşı sigorta güvencesinde olan eşyalar, kullanıcının tercihine bağlı olarak PratikDepo elemanları tarafından evde paketleniyor ve anahtarın kullanıcıda kalması amacıyla kapısı bizzat kullanıcı tarafından kilitleniyor. Zarar görmemesi için koli, köpük veya yardımcı ambalaj malzemelerine sarılarak ana depoya taşınan eşyalar, kullanıcının ihtiyacı olduğunda, PratikDepo tarafından tekrar kapısına kadar getiriliyor. Böylece kullanıcı, kendine özel PratikDepo'sunun içinden arzuladığı eşyayı alabiliyor, yerine yenisini koyabiliyor. Kullanıcının PratikDepo'yla işi bittiğinde, kendi anahtarıyla kapısını kilitliyor ve PratikDepo ana depoya götürülüyor.

PratikDepo hakkında...

PratikDepo, eşyalarınızı saklamanıza yarayan, anahtarı sadece sizde bulunan bir depolama sistemidir. Sık kullanmadığınız eşyalarınızı PratikDepo'ya yerleştirerek yaşama yer açabilirsiniz. Anahtarı sadece sizde bulunan PratikDepo sayesinde irili ufaklı her tür ev eşyanızı PratikDepo'da Allianz (sigorta) güvencesiyle saklayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda Pratik Depo'nuzu kapınıza çağırıp içinden istediğiniz eşyayı alabilir, yenisini koyabilirsiniz. Üst düzey güvenlik önlemlerinin bulunduğu rutubetsiz ve güvenli bir ortamda depolanan eşyalar, haşereye karşı ilaçlanmış, nemlenmeyen, küflenmeyen, ısıya ve soğuğa dayanıklı PratikDepo ile her zaman güvence altındadır. Bilgi için: www.pratikdepo.com veya Pratik Depo Çağrı Merkezi: 444 DEPO

http://www.yapi.com.tr/haberler/pratikdepo-yasama-yer-acacak_74359.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!