Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Prefabrik Yapı A.Ş. santiyeciler.com'da...

Prefabrik Yapı A.Ş., Şantiyeciler Sanal Arşivi santiyeciler.com’a co-sponsor oldu. Yapı-Endüstri Merkezi’nin, KONE işbirliği ile ortaya çıkardığı ve Ocak 2007’de yayın hayatına başlayan santiyeciler.com’a bundan böyle Prefabrik Yapı A.Ş. de destek verecek. Bir Hekim Holding kuruluşu olarak 1989 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Prefabrik Yapı

yapi.com.tr
Prefabrik Yapı A.Ş. santiyeciler.com'da...

refabrik Yapı A.Ş., Şantiyeciler Sanal Arşivi santiyeciler.com’a co-sponsor oldu. Yapı-Endüstri Merkezi’nin, KONE işbirliği ile ortaya çıkardığı ve Ocak 2007’de yayın hayatına başlayan santiyeciler.com’a bundan böyle Prefabrik Yapı A.Ş. de destek verecek.

Bir Hekim Holding kuruluşu olarak 1989 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Prefabrik Yapı A.Ş. prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretiyor. Firma, prefabrike yapı sektöründe teknoloji, kapasite ve makine ekipmanı olarak Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri.

Türkiye’de önemli yapı projelerinin uygulama sorumluluğunu üstlenmiş şantiyecileri ve projelerini geniş kesimlere tanıtmayı amaçlayan ve yapı sektöründe faaliyet gösteren başlıca şantiye sorumluları, yapı firmaları ve projelerinden oluşan www.santiyeciler.com sitesinden 276 şantiyeci ve 374 yapı bilgisine ulaşılabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/prefabrik-yapi-a-s-santiyeciler-comda-_71082.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!