Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Prefabrik Yapı'nın 2009 Yılı İhracat Başarısı Tescillendi

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından açıklanan verilere göre, Prefabrik Yapı A.Ş., 2009 yılı, “diğer metallerden ürün kategorisinde” gerçekleştirdiği ihracat miktarı ile tüm üye firmalar içerisinde altıncı sırada yer aldı. Libya, Irak, Afganistan, Kazakistan ve Türkmenistan, firmanın ihracatta birinci

yapi.com.tr
Prefabrik Yapı'nın 2009 Yılı İhracat Başarısı Tescillendi

Global krizin yoğun olarak hissedildiği 2009 yılı Prefabrik Yapı A.Ş.’nin ihracatta yeni başarılara imza attığı yıl olarak geride kaldı. Tek bir müşterisi ile 65 bin m2'lik iş hacmindeki kamp binalarını başarıyla tamamlayan firma, prefabrik sektörünün tercih edilen firmalarından olmaya devam ediyor. Firmanın, ülke bazında yapılan ihracat sıralamasında ilk sırada yer aldığı ülkelerin başında Libya, Afganistan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Burkino Faso, Ekvator Ginesi, Ürdün geliyor.

Prefabrik Yapı A.Ş. 2009 senesinde de Afrika, Orta Doğu ve BDT ülkelerine yaptığı ihracatlarla, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını bu ülkelere de taşımayı başardı. Büyük ölçekli kamp projeleriyle ofis yapıları, yatakhaneler, yemekhaneler, rekreasyon yapıları dışında, iki katlı lüks villa projelerine de imza atan Prefabrik Yapı A.Ş. farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle kullanıcılarına cevap vermeye devam ediyor.

2009 senesinde fizibilitelerini yaptığı Çelik Yapı Üretim Hattı, Prefabrike Bina Panel Hattı yatırımlarını 2010 senesinde devreye alan firma, izolasyon malzemesi üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerinin tamamını kendi entegre tesislerinde üreten dünyanın tek hazır yapı üreticisi haline gelerek, kapasitesini de 3 katına çıkaracak. Firma, artan kapasitesiyle birlikte 2010'da yeni ülkeler, yeni kıtalar ve yeni rekorlar kırmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/prefabrik-yapinin-2009-yili-ihracat-basarisi-tescillendi_78763.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!