Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Protem Web Sitesi Yenilendi

PROTEM Metal Yeni Fabrikasında Çevreye Yatırım Yaptı

Faaliyete geçen yeni tesiste, endüstriyel ve ticari yapılarda ısıtma ve soğutma harcamalarını yüzde 50'ye varan oranlarda azaltıp enerji tasarrufu sağlayan ve böylece karbon salınımını düşüren, aynı zamanda gürültü önleyici, yangın ve su kesici özellikleri ile sorunlara çevreci çözüm getiren PROTEM QUADRO Dörtlü Çatı ve Cephe Sistemi üretimine

yapi.com.tr
PROTEM Metal Yeni Fabrikasında Çevreye Yatırım Yaptı

PROTEM  Metal  Ltd. çevreci ürünlerin üretimine ağırlık vereceği Esenyurt'daki yeni fabrikasına Mayıs ayında taşındı. Faaliyete geçen yeni tesiste, endüstriyel ve ticari yapılarda ısıtma ve soğutma harcamalarını yüzde 50'ye varan oranlarda azaltıp enerji tasarrufu sağlayan ve böylece karbon salınımını düşüren, aynı zamanda gürültü önleyici, yangın ve su kesici özellikleri ile sorunlara çevreci çözüm getiren PROTEM QUADRO Dörtlü Çatı ve Cephe Sistemi üretimine ağırlık verilecek.

PROTEM Genel Müdürü Korhan Işıkel, yeni tesislerinde gürültü önleyici bariyer ve gürültü emici panel üretimini artırarak gerek iç piyasanın, gerekse yurt dışı taleplerin daha hızlı karşılanacağını belirtti. PROTEM  QUADRO Dörtlü Çatı ve Cephe Sistemi ile yalıtımın 150mm ve 200mm olarak uygulandığını, bununla ısı, ses ve yangın yalıtımında tam ve mükemmel sonuçların alındığını ifade eden Işıkel, enerji fiyatlarındaki artışa paralel, yalıtım  kalınlıklarını da arttırarak, enerjideki pahallılıkla başa çıkabilmenin mümkün olduğunu ifade etti.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/protem-metal-yeni-fabrikasinda-cevreye-yatirim-yapti_69646.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!