Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Puma Türkiye Ofisi Korona Sonrası için Hazır

PUMA Türkiye, Covid-19 salgını kapsamında ofisini çalışanları için ciddi önlemler alarak hazır hale getirerek yeni dönemde ofisinin nasıl olacağına dair fotoğrafları yayınladı.

yapi.com.tr
Puma Türkiye Ofisi Korona Sonrası için Hazır

PUMA Türkiye, Covid-19 salgınının ardından ofise dönüş hazırlıkları kapsamında üst düzey tedbirler alıyor. Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield’in yayınladığı rehberi Türkiye’de ilk uygulayan marka olan PUMA, bu kapsamda dünyada da bir ilki gerçekleştirerek ‘6 Feet’ uygulamasını ilk kez Türkiye’de gerçekleştirdi.

 

 

Cushman & Wakefield Türkiye, Puma'nın genel müdürlükleri için ofise dönüş sürecinde tüm çalışma alanlarını sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde ele alarak ve tasarlayarak çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı ve düzeni sunmuş oldu. Puma Türkiye Genel Müdürü Genel Müdürü Taner Seyis, “İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşullar altında bir numaralı önceliğimiz daima çalışanlarımızın güvenliği oldu. Zaten tam olarak bu yüzden mağazalarını geçici olarak kapatan ve evden çalışma modeline geçen ilk markalardan biriydik. Planımızın ikinci evresinde de, çalışanlarımız ve müşterilerimizin güvenliği öncelikli olmak koşuluyla, mağaza ve ofislerimizi nasıl ve ne zaman yeniden açabiliriz sorusuna odaklandık.

Bu aşamada, Cushman & Wakefield Türkiye ve Almanya’daki PUMA Genel Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz ortak çalışma sonucunda “6 Feet” Ofis Uygulaması’nı hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Daha şimdiden ofis çalışanlarımızdan şahane yorumlar aldık. PUMA olarak bizden bekledikleri tüm önlemleri ve hatta daha fazlasını aldığımızı biliyorlar ve içleri çok rahat. Bu çalışmanın çeşitli öğelerini perakende mağazalarımızda da kullanacağız. Yakın gelecekte mağazalarımız yeniden açıldığında müşterilerimizden de aynı yorumları almayı umuyoruz” dedi.